SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdullah Avcı Trabzonspor’la görüşmelere devam ediyor! Açıklama bugün…

FUTBOL | 04.11.2020 12:44

Abdullah Avcı’yla geçtiğimiz gün görüşen Trabzonspor yönetimi, bugün bir kez daha bir araya geldi. Başarılı teknik adamın gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

Abdullah Avcı Trabzonspor’la görüşmelere devam ediyor! Açıklama bugün…

Geçtiğimiz günlerde Antalya’dan apar topar İstanbul’a çağrılan Abdullah Avcı, Trabzonspor’la görüşme gerçekleştirmişti. Yönetim ve Avcı arasındaki görüşmeler bugün kaldığı yerden devam ediyor.

Trabzonspor’un bir numarası Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ve bazı yöneticiler, Abdullah Avcı’yla yapılan kritik görüşmede bizzat yer aldı. Boştaki teknik adamın, gün içerisinde bordo-mavililere imza atarak transferinin resmi olarak açıklanması bekleniyor.

EDDIE NEWTON’DAN PAYLAŞIM

Trabzonspor’da aldığı kötü sonuçlardan sonra görevine son verilen Eddie Newton, sosyal medya hesabından ailesiyle fotoğraf paylaştı. İngiliz hoca bu paylaşımına, ''Nice yıllara oğlum, zaman akıp gidiyor, seni kucağımı aldığım günü dün gibi hatırlıyorum'' ifadelerine yer verdi.

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya