SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdullah Avcı’dan Beşiktaş’a büyük şok!

FUTBOL | 11.06.2020 16:54

Sabah’ta yer alan habere göre, Beşiktaş’la yollarını ayıran ve yapılan anlaşma gereği 1 milyon TL alacağı olan Abdullah Avcı, siyah-beyazlılara ihtarname çekti.

Abdullah Avcı’dan Beşiktaş’a büyük şok!

Beşiktaş’ta başkan Fikret Orman döneminde sezon başında göreve getirilen Abdullah Avcı, senelik 12 milyon TL kazanıyordu. Tecrübeli teknik adamla 3 yıllık anlaşma imzalayan siyah-beyazlılar, alınan kötü sonuçlarından ardından yeni seçilen başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi Avcı ile yolları ayırma kararı almıştı.

Yapılan anlaşma gereği siyah-beyazlılardan aylık 1 milyon TL alması gereken Abdullah Avcı’ya gerekli ödemeler yapılmadı ve tecrübeli teknik adam Beşiktaş’a ihtarname çekti.

AVCI’YA ÖDEME YAPILMADI!

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; ayrılığa rağmen 1 milyon TL maaş ödemesi gereken Abdullah Avcı’ya Beşiktaş yönetimi herhangi bir ödeme yapmadı. Bunun üzerine Avcı harekete geçti ve siyah-beyazlı ekibe üst üste ihtarname çekti. Beşiktaşlı yöneticilerin deneyimli teknik adamla oturup; anlaşma zemini aramak istiyor.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya