SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdullah Avcı’dan çarpıcı Sergen Yalçın sözleri

FUTBOL | 14.04.2020 18:31

Beşiktaş’la yollarını ayıran teknik direktör Abdullah Avcı, Hürriyet Gazetesi’ne konuştu. Avcı, Sergen Yalçın hakkında başarılı dileklerinde bulundu.

Abdullah Avcı’dan çarpıcı Sergen Yalçın sözleri

Beşiktaş’la yollarını ayıran teknik direktör Abdullah Avcı, Hürriyet Gazetesi’ne konuştu. Avcı, Beşiktaş’tan ayrıldığı döneme dair ve takımın başına geçen Sergen Yalçın hakkında da ifadeler kullandı.

“ELİMDEN GELENİ YAPTIM”

Beşiktaş’taki sürecini değerlendiren tecrübeli hoca, “Beşiktaş’ta elimden geleni yaptım. Kulübün menfaatleri çerçevesinde en iyisini vermeye çalıştım. Herkesle iyi ilişkiler kurdum. Ama bazen olmaz. Sergen hoca, kendisinin istediği yerde. Başarılı olmasını çok isterim. Kazanan Türk futbolu olur.” ifadelerini kullandı. 

“KULÜPLERDE DEĞİŞİKLİKLER OLACAKTIR”

Koronavirüs süresinde kulüplerde yaşanacak olan sıkıntıları değerlendiren tecrübeli teknik adam, “Kulüplerde ekonomik ve yönetimsel anlamda değişiklikler olacaktır. Avrupa’da futbolcu maaşlarında düzenleme olması konuşuluyor.” değerlendirmesinde bulundu.

“FUTBOLA HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

Sahalara geri dönme hakkında da konuşan Avcı, “Enerjim ve tutkum oldukça futbola hizmet etmek istiyorum. Farklı deneyimler yaşamak isterim tabii ki. İngiltere, İspanya, Almanya, Hollanda olabilir…” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya