SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdurrahim Albayrak: Dua ettim

FUTBOL | 02.04.2020 14:13

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastaneye yatırılan Abdurrahim Albayrak, taburcu olmadan önce bolca dua ettiğini açıkladı.

Abdurrahim Albayrak: Dua ettim

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastaneye yatırılan Abdurrahim Albayrak, geçtiğimiz günlerde tedavisinin iyiye gittiğini belirterek taburcu oldu. 15 gününü hastaneden geçirip eve geçen Albayrak, taburcu olduktan sonra ilk defa konuştu. Sabah Gazetesi’ne konuşan Albayrak, tedavi süreci boyunca bolca dua ettiğini açıkladı.

“ŞİKAYETLER BİTMEYİNCE HASTANEYE GİTTİM”

Koronavirüs teşhisi konmadan önce yaşadığı rahatsızlıkları dile getiren Abdurrahim Albayrak, “Halsizik, öksürük, ateş gibi şikayetlerim vardı. Grip veya soğuk algınlığı geçirince yaşanılan şeylerdi. Şikayetlerim bitmeyince hastaneye, doktoruma gittim. Covid-19 sonuçlarım pozitif çıkınca iki haftalık bir hastane süreci yaşadım, sıkıntılar çektim fakat çok iyi bir doktor heyeti beni tedavi etti. Bütün şikayetlerim gittikçe azaldı, moralimi yüksek tuttum. En önemli nokta moral. İlaçlar moraliniz yüksel olursa fayda gösteriyor. Bolca dua ettim ve yalnız kalmaya çalıştım. Eşime ve çocuğuma da dualar ettim. Birçok mesaj aldım, hepsine cevap veremedim. Moralimi arttırdı bu mesajlar” ifadelerini kullandı.

“EVİNİZDE KALIN”

Taburcu olduktan sonra ilk kez konuşan Albayrak, “Devleti dinleyerek evde kalın. Doktorlar, hastaneler çok iyi, evinizde kalırsanız onların işi rahatlayacak” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya