SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdurrahim Albayrak isyan bayrağını çekti!

FUTBOL | 21.07.2020 17:18

Yönetimde kimsenin elini cebine atmamasından şikayetçi olan Abdurrahim Albayrak, camiadan gelen 'Başkan ol' iddiaları karşısında isyan bayrağını çekti.

Abdurrahim Albayrak isyan bayrağını çekti!

Galatasaray'da hareketli saatler yaşanıyor. Pandeminin ardından alınan puan kayıpları sonucunda şampiyonluk trenini kaçıran sarı-kırmızılılarda; sıkıntılar üst üste geliyor. Başkan Mustafa Cengiz'in rahatsızlığı, mali sıkıntılar, muhalefetin seçim baskısı ve beraberinde gelen sportif başarısızlıklar; yönetim içinde de krizlerin yaşanmasına neden oldu.

Sessiz kaldığı için camia tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelen sarı-kırmızılıların iki numarası Abdurrahim Albayrak, isyan bayrağını çekti. Fanatik'in iddiasına göre; aralık ayında geri almak kaydıyla iki ayrı kalemde; 8 milyon Euro'yu kulübe veren deneyimli yöneticiye camia içinden "Biraz daha öne çık. Hatta başkan ol" sesleri yükseldiği öğrenildi.

"BAŞKAN OLUP DA 50 MİLYON MU VEREYİM?"

Bu tavsiyelere kulaklarını tıkayan Abdurrahim Albayrak, "Kulüpte ne zaman işler zora girse; hep elini cebine atan benim. Daha aralık ayında; 8 milyon Euro verdim. Başkan olup 50 milyon Euro mu vereyim" karşılığı verdiği öğrenildi.

Albayrak'ın ailesi de; "Yeter artık! Bırak şu işleri... Uğraşma! Bütün stresi sen çekiyorsun! Bu şekilde; sağlığına zarar veriyorsun" diyerek yönetimden ayrılması şeklinde telkinde bulundu.

"FALCAO'YU MADEM GETİRDİN PARASINI ÖDE"

Elini taşın altına sokan tek yöneticinin kendisi olmasından yakınan Abdurrahim Albayrak, Başkan Mustafa Cengiz ve birkaç yöneticiden gelen Radamel Falcao çıkışıyla adeta şoka uğradı. Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Kolombiyalı'nın ödeme konusunda sıkıntı çıkarması; yönetim kurulunun gündeminde...

Falcao transferinde önemli rol oynayan Abdurrahim Albayrak'a; Mustafa Cengiz ve kurmaylarının, "Falcao'yu ben getirdim diyordun. O zaman parasını da sen öde de görelim" dediği öğrenildi. Yönetim kurulundaki arkadaşlarının çıkışından büyük üzüntü yaşayan Albayrak bir süre kendisini geri plana çekme kararı aldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya