SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Abdurrahim Albayrak, Omar Elabdellaoui sağlık durumu açıklama!

FUTBOL | 01.01.2021 10:50

Abdurrahim Albayrak, havai fişek patlaması sonucunda hastanede tedavi altına alınan Omar Elabdellaoui'nin sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak, Omar Elabdellaoui sağlık durumu açıklama!

Galatasaraylı Omar Elabdellaoui, geçirdiği havai fişek kazası sonucunda hastaneye kaldırıldı. Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Arda Turan haberi alır almaz hastaneye koşarken sarı-kırmızılıların ikinci başkanı, Norveçli'nin sağlık durumuna dair açıklamalarda bulundu.

Oyuncunun ambulansla hastaneye götürülürken fotoğrafının çekilip servis edilmesine ateş püsküren Albayrak, "2020 yılının son dakikalarında tatsız bir olay yaşadık. Hepimiz çok üzüldük. Sitenin ambulans görevlisi, bir fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşıyor. Arkadaşlar, ayıptır, günahtır.

ALBAYRAK, ELABDELLAOUI SAĞLIK DURUMU AÇIKLAMA

Bu insanın 3 tane çocuğu var. Galatasaray'ın 30 milyon taraftarı var. Bu arkadaşımızı ülkesinde seven milyonlarca insan var, ailesi var. Böyle bir fotoğrafı hangi vicdan sahibi nasıl servis edebilir? Olabilir mi böyle bir şey? Hem kulüp olarak hem de Omar'ın şahsı ve ailesi adına bunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Bunun peşini bırakmayacağız. Bu kadar olamaz. Yazıktır, günahtır" şeklinde veryansında bulundu.

29 yaşındaki oyuncunun son durumu hakkında basın mensuplarına bilgi veren sarı-kırmızılıların iki numarası, "Olayı duyar duymaz, başta hocamız Fatih Terim olmak üzere tüm teknik ekip, hepimiz buradayız. Bütün insanlar televizyon başında merak ediyorlar. Şimdi bakıyoruz sosyal medyada bir tane fotoğraf servis edilmiş. Çok üzüldüm. Bunu söylemek istiyorum.

"SOSYAL MEDYADA FOTOĞRAF SERVİS EDİLMİŞ. ÜZÜLDÜK"

Omar'ın elinde bir tane havai fişek patlamıştır. Kendisinin tüm işlemleri boyunca hocamızla beraber başındaydık. Tam olarak her şey ortaya çıksın diye, tüm bulgulara ulaşmak adına gözlerinin içi yıkanacak.
Sağ olsun bütün doktor arkadaşlar burada. Ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Allah'ın izniyle gözleri yıkanınca netice ortaya çıkacak. Onu doktorları daha güzel açıklarlar. Yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Kendisi konuşabiliyor. Ekranlara bakıp cevap verebiliyor" diye konuştu.

"ALLAH BETERİNDEN KORUSUN!"

Galatasaray olarak Omar'ın ve ailesinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Abdurrahim Albayrak, "Şanssız bir kaza geçirdik. 2020 tüm dünyaya nasıl şanssız bir yıl olarak gelmişse, Galatasaray olarak da son dakikada böyle şanssız bir olay yaşadık. Allah beterinden korusun diyelim.

Bilinci açık. Ben de kendisiyle konuştum. Teşekkür etti. Kulüp olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. O bizim canımız, ciğerimizdir. İçimiz yandı. İçimize bu akşam ateş düştü.

"O, BİZİM CANIMIZ CİĞERİMİZ. İÇİMİZE ATEŞ DÜŞTÜ"

Herkes çoluğuyla çocuğuyla yılbaşı kutlar; ama biz teknik ekibimizle birlikte yoğun bakımın kapısında yılbaşını kutladık. Beterin beteri var. Allah beterinden korusun. 21.45 civarı havai fişek fırlatımı esnasında kaza olmuş. Bunlardan ziyade sağlığı hakkında konuştuk" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya