SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdurrahim Albayrak’tan Ali Koç’a teşekkür mesajı

FUTBOL | 16.06.2020 17:32

Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Muslera’yı hastanede ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak’tan Ali Koç’a teşekkür mesajı

Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, ameliyat olan Fernando Muslera’yı hastanede ziyaret etti ve ardından açıklamalarda bulundu.

“ALİ KOÇ’A ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR…”

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a da teşekkür eden Albayrak, “Ali Koç ziyaret etmiş, çok çok teşekkür ediyorum. Ben de Kruse’yi ziyaret etmek için gittim ancak taburcu olmuş. Ali Koç’u telefonla arayacağım.” ifadelerini kullandı.

“İYİ GÜNLERİN BAŞLAYACAĞINI ÜMİT EDİYORUM”

Yaşanan sakatlıklar ve hastalıklardan da bahseden Albayrak, "Mustafa Cengiz Başkanım bu hastalığı sonrasında, sakatlıklar stoperlerden yoksun sahaya çıktık. Üzerimizden bir şanssızlık var. İnşallah Allah’ın izniyle sahamızda oynayacağız Gaziantep maçında iyi günlerin başlayacağını ümit ediyorum.” dedi.

“ŞAMPİYONLUĞUN EN GÜÇLÜ…”

Galatasaray’ın hiçbir zaman hedefinden sapmayacağını vurgulayan Abdurrahim Albayrak, "Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz. 7 maçımız kaldı. Bunları kazanıp yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya