SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acun Ilıcalı ve Sercan Yıldırım arasında Fatih Terim polemiği!

FUTBOL | 19.04.2020 11:22

Survivor yarışmasında Acun Ilıcalı ve Sercan Yıldırım arasında yaşanan Fatih Terim diyaloğu gündeme bomba gibi düştü.

Acun Ilıcalı ve Sercan Yıldırım arasında Fatih Terim polemiği!

TV8 ekranlarında her sene televizyonlarda izlenme rekorları kıran Survivor’da son bölümde ilginç bir an yaşandı. Galatasaray’ın eski oyuncusu Sercan Yıldırım ile yapımcı Acun Ilıcalı arasında geçen konuşma gündeme bomba gibi oturdu.

Survivor’ın son bölümünde gerçekleştirilen konseyde Acun Ilıcalı ve Sercan Yıldırım arasında Fatih Terim polemiği yaşandı… Eleme yarışını gönüllülerin kaybettiği konseyde başarılı futbolcu, “Kazanma hırsımı Fatih Terim’den aldım. Sonuçta eski hocam ve bendeki yeri çok çok özel. Onun kazanma isteğini hepimiz biliyoruz. Belki de bu hırs hocamdan geldi” dedi.

“Fatih Hoca hırsından bahsetmedi”

Acun Ilıcalı ise Sercan Yıldırım’ın bu çıkışına karşılık “Fatih Terim ile geçtiğimiz günlerde seninle ilgili konuştuk ancak bu konuların içinde kazanma hırsın yoktu” diyerek başarılı futbolcuya kontra yaptı. 30 yaşındaki futbolcu, Acun Ilıcalı’nın söylemleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Bu durum sosyal medyada da büyük ses getirirken, “Acun, Sercan’ı ters köşeye yatırdı” şeklinde yorumlara neden oldu.

“Nisa’dan Sercan Yıldırım’a ret!”

Survivor’ın 49. bölümünde yarışma öncesinde Nisa’yı yanına çağıran Sercan Yıldırım, “Burada duygusal durumlar da yaşanabiliyor. Senin düşüncen nedir?” dedi.

Nisa ise başarılı futbolcunun duygularına karşılık, “Ersin ağabeyi , Mert ağabeyi nasıl görüyorsam seni de öyle görüyorum” sözleriyle Sercan Yıldırım’ı reddetti ve böylece bir aşk başlamadan son buldu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya