SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acun Ilıcalı, satın alacağı kulübü Ertem Şener'e açıkladı!

FUTBOL | 17.05.2020 09:57

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, hakkında çıkan kulüp alacağı iddialarına son noktayı koydu. Ilıcalı, Ertem Şener'e Avrupa'dan kulüp satın almak üzere olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı, satın alacağı kulübü Ertem Şener'e açıkladı!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın bir süredir futbol kulübü alacağı konuşuluyordu. Konuyla alakalı spor spikeri Ertem Şener’in Instagram yayınına bağlanan Acun Ilıcalı, dedikodulara açıklık getirdi.

Son günlerde spor dünyasında sık sık adı geçen ünlü yapımcı Acun Ilıcalı; önce Fenerbahçe’ye Mesut Özil’i mi, getiriyor iddiaları öne sürülmüştü. Daha sonra futbol kulübü alacağını beyan eden ünlü televizyoncunun hangi takımı satın alacağı herkes tarafından merak konusu oldu.

Ertem Şener’in Instagram canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı; hangi kulübü alacağı konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Her söylediği olay olan 50 yaşındaki yapımcı, bu sefer de Ertem Şener’e konuştu.

Avrupa’da kulüp alacağını beyan eden Ilıcalı, Süper Lig hakkında da açıklamalarda bulundu:

“Futbolu çok seviyorum. Avrupa’dan kulüp alacağımı da belirtiyorum zaten… ‘Belki’yi geçti biraz almak üzere olduğumu söyleyebilirim. Hedefim bir Abramovic olmak tabii ki değil ancak Türk ve dünya futboluna yıldızlar katmak istiyorum. Ligin ritmi kaçtığı için şampiyonluk için bir fikir beyan edemiyorum. Tahmin yapmak çok zor” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya