SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Acun Ilıcalı'dan Allahyar Sayyadmanesh açıklaması!

FUTBOL | 21.05.2022 17:04

Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'den kiraladıkları Allahyar Sayyadmanesh'in geleceği hakkında konuştu.

Acun Ilıcalı'dan Allahyar Sayyadmanesh açıklaması!

Geçtiğimiz aylarda Hull City'yi satın alan Acun Ilıcalı, devre arasında Fenerbahçe'den kiraladıkları Allahyar Sayyadmanesh'in geleceği hakkında konuştu. Hull Live adlı internet sitesinin sorularını yanıtlayan ünlü televizyoncu, 20 yaşındaki İranlı santrforun Championship ekibinde kalacağının sinyallerini verirken şunları kaydetti: 

"Allahyar bizim mücevherimiz. Çok yetenekli ve gelişimini sürdürüyor. Daha önce de söyledim, onun yeni Mohamed Salah olabileceğini düşünüyorum. Şimdi öyle olduğunu söylemiyorum ama gelecekte olabilir. Hull City için büyük bir tutkusu ve potansiyeli var.

Sahaya baktığınızda herkesten daha hızlı hareket eden bir adam görürsünüz. Sanki Playstation'da daha hızlı hareket eden bir oyuncu var ve onu en iyi pozisyonlara yerleştiriyorsunuz. Benim için Allahyar işte o oyuncu. Elbette gelişmesi gerekiyor ama taraftarlarımıza baktığımda onun için tezahürat yaptıklarını ve ona motivasyon sağladıklarını görüyorum. O da burada çok mutlu ve şimdi cennette.

Allahyar ile pek çok kez konuştum. Kendisini buraya getiren benim. O, benim kişisel transferim ve performansından çok memnunum. Türk basınında onu satın almayacağımıza veya geri göndermeyeceğimize dair bazı şeyler okudum. Bunlar hep yazılıyor ama hem biz hem de hocamız kendisinden çok memnunuz. Antrenörüm mutlu olduğunda ben de mutluyum. Yakında neler olacağını göreceğiz."

Yunus DİLBER / ASİST ANALİZ DIŞ HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya