SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adam olacak çocuk

FUTBOL | 29.03.2020 14:10

Brezilyalı içerik üreticisi Ricardo Pela, adam olacak çocuğuna evde karantina altında futbolu öğretti, Instagram hesabındaki izleyicileriyle paylaştı.

Adam olacak çocuk

Brezilyalı içerik üreticisi Ricardo Pela, futbola karşı meyilli olan oğlunu karantina altındaki evinde eğitmeye başladı. Küçük çocuğuna antrenman için evinin salonunda zemin hazırlayan baba, renkli görüntüleri kişisel Instagram hesabında paylaştı. Ülke basınında çok konuşulan çocuğa, tüm Dünya’da da Brezilya’dan yeni bir yıldız daha çıkacak yorumları geldi.

HER ŞEYİ TEK TEK ANLATTI, KÜÇÜK OĞLU HEPSİNİ YAPTI

Ricardo Pela videonun başında çocuğuna neler yapacağını anlattı, daha sonra oğlu babasının dediklerine harfiyen uydu. Bünyesine uygun bir futbol topuyla antrenman yapan küçük yıldız, idman sonrasında babasından tam puan aldı. Çocuk starın annesi, o anları kameraya kaydetti ve ölümsüzleştirdi. Videoyu izleyenler ‘Kim bilir belki de büyüyüp büyük bir yıldız olduğunda bu görüntüleri tekrardan paylaşacağız’ yorumlarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya