SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Adana Demirspor yeniden 'Ümit'lendi

FUTBOL | 29.08.2020 09:44

Süper Lig biletini kıl payı kaçıran Adana Demirspor, sezon başında yollarını ayırdığı Ümit Özat'ı yeniden teknik direktörlük koltuğuna getirdi.

Adana Demirspor yeniden 'Ümit'lendi

Yeni sezonda Süper Lig'e yükselmenin hayalini kuran Adana Demirspor, takımı Ümit Özat'a emanet etme kararı aldı. Geçtiğimiz sezon takımı play-offlarda finale taşıyan Cüneyt Dumlupınar'ın yeni yılda; Mavi Şimşekler'in patronu; Murat Sancak'a danışmanlık görevi üstleneceği açıklandı.

Son olarak 2019'un şubat-eylül ayları arasında Mavi Şimşekleri çalıştıran 43 yaşındaki teknik adam bir sezon sonra Adana Demirspor'a dönüş yapmış oldu. Özat, Müslüm Gürses'in Kaç Kadeh Kırıldı adlı ölümsüz eserini tribünlere uyarlayan Mavi Şimşekler'in bestesiyle transferini duyururken Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak da; bu transfer gelişmesini bir video ile paylaştı.

Ümit Özat'ın Adana Demirli futbolcularla soyunma odasında yaptığı motivasyon konuşmasını yayınlayan Sancak, Mavi Şimşekler'deki 'İkinci Özat' dönemini bu şekilde duyurdu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya