SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adana Demirspor'da Murat Sancak istifadan vazgeçti!

FUTBOL | 10.02.2021 14:53

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak önceki günlerde gelen tepkilerden dolayı istifa kararı aldığını açıklamıştı. Sancak bu kararından vazgeçti.

Adana Demirspor'da Murat Sancak istifadan vazgeçti!

Sezona Süper Lig hedefiyle başlayan Adana Demirspor’da başkan Murat Sancak, kulübün sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile istifa kararından vazgeçtiğini bildirdi.

Adana Demirspor’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Çok değerli Adana Demirspor taraftarları. Başkanlığı bıraktığımı açıkladıktan sonra 4-5 gün sosyal medyadan uzak günler geçirdim ve gördüm ki insan huzurlu olabiliyormuş. Kendimle başbaşa kaldığımda 2.5 yılın muhasebesini yaptım. İyisiyle, kötüsüyle kah coşku duyduğumuz kah üzüldüğümüz dönemler oldu. Aslında asıl güzel olan camia olarak bir bütün oluşumuzdu. Son günlerde yaşadığımız olay beni derinden üzdü çünkü taraftarlar arasında huzursuzluk (biraz da olsa) bana karşı teğki olmuştu. O günde ailemle birlikte annemlerdeydik. Kendi kendime bu takım için gecemi gündüzümü, işimi, dostlarımı ve ailemi ihmal etmeme rağmen (parayı bile saymıyorum) memnun edemiyorsam durmanın bir anlamı yok dedim. Transfer etmek istediğim futbolcuyu karşılıklı çiftetelii oynamak için değil ADS'nin menfaati hedefimdi. Almadan önce de istişare yapmış olmama rağmen daha sonra aynı taraftan tepki gelince bu duruma geldik."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya