SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adem Büyük: Falcao'nun vücudu izin vermiyor...

FUTBOL | 18.12.2020 10:18

Yeni Malatyasporlu Adem Büyük, Fanatik Gazetesi'ne konuk oldu. Tecrübeli oyuncu, Galatasaraylı Falcao hakkında flaş bir itirafta bulundu.

Adem Büyük: Falcao'nun vücudu izin vermiyor...

Yeni Malatyaspor’un tecrübeli futbolcusu Adem Büyük, Fanatik Gazetesi’ne konuştu. Geçtiğimiz sezonu Galatasaray’da tamamlayan Adem, birçok konuda itirafta bulundu.

“FALCAO’NUN VÜCUDU İZİN VERMİYOR…”

Galatasaray’da oynayan Falcao’nun sakatlık durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Adem Büyük, “Herkes Falcao buraya para almaya gelmiş gibi düşünüyor ama antrenmanlarda da koşan, çalışan, mücadele eden bir oyuncu. Kişilik olarak da çok iyi bir insan. Güçlü kalmak için çalışıyor ama maalesef vücudu buna izin vermiyor artık.” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE’YE GELEN YABANCI OYUNCULAR YETERSİZ!”

Yabancı sınırını değerlendiren tecrübeli futbolcu, “Yorumcular çıkmış diyor ki ‘Ben şimdi Ömer Bayram ile Adem Büyük'ü mü izleyeceğim’ İzleme abi o zaman. Böyle zaten hiç bir yere gidemeyiz. Nasıl gidecek ki? Ayağı olmayan bir tane yabancıyı yerlere göklere sığdıramazlar. Ondan sonra Türk futbolu ölmüş, bitmiş. Ben yabancı sınırına karşı değilim ama eğer elinde o yabancıdan daha iyi bir Türk oyuncu varsa onu kullan. Asıl Türkiye'ye gelen yabancı oyuncular yetersiz. Her takımda 15 tane yabancı var. Ben çok yabancı oyuncu biliyorum buraya gelip yatarak para kazanan.” dedi.

“PANDEMİ OLMASAYDI ŞAMPİYON OLACAKTIK!”

Galatasaray günlerini değerlendiren Adem, “Galatasaray taraftarının şöyle bir özelliğini öğrendim. Sahaya çıktığınız zaman oyuncusu hiç bir zaman yerden yere vurmuyor. Sadece sonuna kadar destekliyor. Pandemi süreci olmasaydı yüzde bir milyon açık ara, şampiyon olacaktık.” diyerek sözlerini noktaladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya