SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adem Ljajic, Beşiktaşlı yöneticilerle görüştü

FUTBOL | 13.05.2020 10:34

Adem Ljajic, Beşiktaş Yönetimiyle bir görüşme gerçekleştirerek; İstanbul’da bir ev aldığını ve siyah-beyazlı kulüpten ayrılmak istemediğini iletti.

Adem Ljajic, Beşiktaşlı yöneticilerle görüştü

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Adem Ljajic, hakkında çıkan transfer haberlerine yönelik; kulübün yöneticileriyle bir görüşme gerçekleştirdi. Milliyet’te yer alan habere göre; 28 yaşındaki Sırp futbolcu, yöneticilere İstanbul’da bir ev aldığını ve buradan ayrılmak istemediğini iletti.

YENİ SEZONDA, KARA KARTAL’DA

Son zamanlarda maddi olarak sıkıntılar çeken Beşiktaş’ta, Ljajic’in maaş indirimine sıcak bakmadığı ve satılacağına yönelik haberler çıkarken; Sırp yıldızın bu haberleri yalanladığı ortaya çıktı. Futbolda neyin ne zaman olacağına yönelik her şeyin değişebileceğini yakın çevresine anlatan Ljajic, yeni sezona Kara Kartal’da devam etmek istediğini belirtti.

MAAŞ İNDİRİMİNE SICAK BAKIYOR

Haberde yer alan bilgilere göre; 28 yaşındaki futbolcu, siyah-beyazlı yönetimden gelecek olan maaş indirimine sıcak bakıyor. Henüz maaş indirimi konusunda yönetimle bir görüşme gerçekleştirmeyen Ljajic’in, koronavirüs sürecinden sonra masaya oturması bekleniyor. Beşiktaş’ta bonuslar hariç yıllık 2 milyon 250 bin Euro kazanan Sırp futbolcu, yönetimden gelecek talebe göre belli bir miktarda indirime gidebilir.

ÖNCELİK BEŞİKTAŞ’TA

Yaz transfer döneminde kendisine gelecek güzel teklifleri değerlendireceğini yöneticilere ileten Ljajic, önceliğinin ise siyah-beyazlılar olduğunu söyledi. Elneny’den sonra takımda kalmak isteyen ikinci oyuncu olan Sırp futbolcuya, teknik direktör Sergen Yalçın da onay verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya