SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adil Gevrek: Gökhan Töre bonservisiyle gidecek

FUTBOL | 01.09.2020 18:04

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Gevrek, Gökhan Töre'nin bonservissiz olarak takımdan ayrılamayacağını belirtti.

Adil Gevrek: Gökhan Töre bonservisiyle gidecek

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek yeni sezon yaklaşırken açıklamalarda bulundu. Transfer hakkında da konuşan Adil Gevrek, Gökhan Töre için önemli ifadeler kullandı. 

ADİL GEVREK’TEN GÖKHAN TÖRE AÇIKLAMASI

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Beşiktaş'a geri dönmek isteyen Gökhan Töre hakkında açıklamalarda bulundu. beİN Sports'a konuşan Adil Gevrek "Gökhan Töre'yi alırken Malatya camiası kendisine kucak açtı. Uzun süre futbol oynamıyordu. Ona sahip çıktık, Gökhan da bize katkı sağladı. Çok iyi bir sezon çıkardı. Gökhan zaten çok iyi bir futbolcu, bizim için de önemli bir isim. Ayrılmak istediğini söyledi, biz de ona saygı duyduk. Fakat bu ayrılığın bir bedelinin olması gerektiğini söyledik." ifadelerini kullandı.

"GÖKHAN BONSERVİSLE GİDECEK"

Açıklamalarına devam eden Gevrek "Beşiktaş ile konuştuğunu biliyoruz. Beşiktaş'a 'Bedavaya geleceğim' demiş. Beşiktaş ile konuştuk aramızda sıkıntı yok. Sergen Hoca ile görüştük, Beşiktaş bonservissiz alabileceğini söylüyor. Geçen gün de Beşiktaş ile görüşmesine izin verdik ancak şunu söylüyoruz, kesinlikle bir bonservis bedeli olacak. Bunu Beşiktaş mı öder, Gökhan mı öder bilemiyorum. Menajerine bunu ilettik. Her gitmek isteyen gidemez. Bedeli ne olursa olsun öderiz. Mevcut alacaklarını da öderiz. Bedel almadan yollamayız." açıklamasını yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya