SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adil Rami, Rusya’yı da karıştırdı

FUTBOL | 21.06.2020 17:50

Adil Rami, yaşadığı sakatlıklar ve yetersiz performansı yüzünden şubat ayında Rusya’nın Sochi takımına transfer olmuştu. Rami hakkında Sochi başkanından şok iddialar geldi.

Adil Rami, Rusya’yı da karıştırdı

Fenerbahçe’de geçen başarısız dönem sonrası şubat ayında Rusya’nın Sochi takımına transfer olan Adil Rami, Rus ekibinde hiç maça çıkmamıştı. Konuyla ilgili olarak ise Rus kulübünün sahibinden Rami hakkında şok iddialar geldi.

Rus kulübünün patronu Rotenberg, “Adil Rami bizi kandırdı. Bize gelirken sakat olduğunu söylemedi ve bu durumu gizledi. Yaptığı bu davranış sahtekarlık. Böylesine yıldız bir oyuncunun bunu yapması ne kadar doğru?” şeklinde konuştu.

Rami, geçtiğimiz günlerde alacakları nedeniyle sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıklamıştı.

“SAKATLANMIŞ OLSA BUNU NASIL YAPSIN?”

Konuyla ilgili Adil Rami’nin menajeri Ruben Javier’den açıklama geldi. Javier, “Sağlık kontrolünden geçtiği esnada hiçbir sıkıntı yoktu. Rami buraya gelmek için Fenerbahçe’deki sözleşmeyi feshetti” dedi.

Ruben Javier, “Sakatlanmış olsa bunu nasıl yapsın? Fenerbahçe’deki sözleşmeyi feshedip ardından Sochi ile sözleşme imzalamak için sağlık kontrolünden geçti” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya