SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adil Rami'den Bianca Guaccero'ya ilanı aşk

FUTBOL | 03.06.2020 18:17

Fenerbahçe'den ayrılan Adil Rami'nin Sochi kariyeri de kısa sürdü. Şu sıralar kendisine kulüp arayan Rami, Bianca Guaccero'ya canlı yayında ilanı aşk etti.

Adil Rami'den Bianca Guaccero'ya ilanı aşk

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Adil Rami ile olan birlikteliği devre arasında sona ermişti. Sezon başında disiplinsiz tavırları sebebiyle Marsilya tarafından kapı dışarı koyulan Fransız yıldız, tüm soru işaretlerine rağmen Damien Comolli vatandaşına kefil olunca; Çubuklu'yu giymişti...

Mental ve fizik açıdan kendisini bir türlü toparlayaman Rami'nin ağustosta başlayan Fenerbahçe macerası; şubatta sona erdi. Kısa süren Fenerbahçe kariyerinin ardından Sochi'ye transfer olan 34 yaşındaki stoperin Rusya macerası da kısa sürdü. Şubatta başlayan Sochi kariyeri de; 3 ayda noktalandı.

Şu sıralar boşta olan ve kendisine kulüp arayan Adil Rami, kazanovalığı da elden bırakmıyor. Pamela Anderson ile yaşadığı aşk hayatıyla gündemi uzun süre meşgul eden Fransız yıldızın ünlü oyuncudan ayrılması da oldukça olaylı olmuştu. Ardından Chloe Sims ile flörtleşen Rami, şimdi de İtalyan sunucu Bianca Guaccero'ya abayı yaktı.

Fransız oyuncu, Rai 2'deki detto Fatto programının Instagram yaynında; Guaccero'ya olan haranlığını dile getiren İtalyan sunucuyu şaşkına çevirdi... Kırmızı gülleri ve mesajı görünce utanan Bianca Guaccero, bu jestin sahibi öğrenmesi uzun zaman almadı.

İtalyan sunucuya ilanı aşk teklif eden Fransız yıldız, güllü emojiler kullanıp "Merhaba Bianca... Bunu beklemiyordun biliyorum. Siz Milano'da ben ise Nice'teyim. Yani arabayla size birkaç saatlik uzaklıktayım. Yakında görüşürüz" şeklinde bir mesaj gönderdi.

Rami'nin Instagram yayını flört olarak kullanması; İtalyan sunucuyu başlarda duraklattı. İzleyicilere durumu açıklama gereği hisseden Guaccero, "Jestiniz hoşuma gitti... Çok da naziksiniz ancak sizi tanımıyorum" dedi. İtalyan sunucu, bu açıklamayla dedikoduların önüne geçmek istese de Çizme'de Rami ile flört yaşadığına dair haberler manşetleri süsledi.

Pamela Anderson

Chloe Sims

Bianca Guaccero

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya