SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adnan Polat'a Arnavutluk şoku! 24 milyon TL...

FUTBOL | 21.05.2020 12:21

Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat'ın Arnavutluk'ta 3.5 milyon Dolar dolandırıldığı ortaya çıktı. Polat, konuyla açıklamalar yaparken, yargıya gittiğini duyurdu.

Adnan Polat'a Arnavutluk şoku! 24 milyon TL...

Galatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat, kendisiyle iş yapacağı gerekçesiyle para isteyen kişiye 3.5 milyon Dolar verdi. Hadisenin devamında verdiği vaatleri yerine getirmeyen kişinin de Air Albania Hava Yolu şirketi ortağı Sinan İdrizi olduğu ifade edildi.

Sabah gazetesinin bugün okurlarıyla paylaştığı haberinde; Arnavutluk’ta iş yapan Adnan Polat’ın orada takımı olan Sinan İdrizi ile daha önceden tanıştığını ve orada bulunan Global Fluids International isimli şirketin petrol işine gireceğini ve bu nedenle Adnan Polat’tan 3.5 milyon Dolar istediğini yazdı. Haberin devamında, Sinan İdrizi'nin çok karlı bir işe imza atacağını ve 17 milyon Dolar’lık proje için 3.5 milyon Dolar'lık (24 milyon TL) kaporanın lazım olduğunu ve iş gerçekleşmezse bu paranın geri iade olacağını belirterek istekte bulunduğunu yazdı.  Sabah, daha sonra Adnan Polat’ın yargıya başvurarak, Sinan İdrizi’nin hiçbir yükümlülük yerine getirmemesi nedeniyle ve dolandırıldığını öne sürerek dava açtığını ifade etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya