SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu, Alexander Sörloth hakkında konuştu!

FUTBOL | 12.11.2020 16:27

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Alexander Sörloth’un Türkiye’ye dönmesi halinde ilk hakkın Trabzonspor’da olduğunu duyurdu.

Ahmet Ağaoğlu, Alexander Sörloth hakkında konuştu!

Başkan Ağaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi kulüplerin Sörloth'u ara transfer döneminde kadrolarına katmak istediklerine yönelik basında çıkan transfer dedikodularına ilişkin açıklamada bulundu.

“İLK HAK TRABZONSPOR’UN”
"Sörloth'un Türkiye'ye kiralık veya satılık olarak gelmesi gibi bir durum söz konusu olduğu takdirde ilk hak Trabzonspor Kulübündür." diyen Ağaoğlu, "Trabzonspor Kulübü, bu hakkını kullandığı takdirde Sörloth, Trabzonspor Kulübünden başka hiçbir kulübe gidemez. Bu, uzun süre tartışılarak koydurduğumuz bir maddeydi. Hatta satışta çıkan en son pürüz de diyebiliriz buna. Bu yüzden süreç dahi uzamıştır." şeklinde konuştu.

“SABIRLI VE SAVAŞÇI BİR FUTBOLCU”
Sörloth hakkında oldukça olumlu ifadeler kullanan Ağaoğlu, "Bu oyuncunun menajeri Norveçli Morten'dir. Sörloth, gittiği zaman belirli bir süre orada adaptasyon sorunu yaşayacağını biliyordu. 7-8 maç oynadı. Leipzig gibi takımda ilk 11 de hemen kendisine yer bulamadı diye dönüp başka bir takım arayışına girecek yapıda bir oyuncu değil. Sabırlı ve savaşçı bir futbolcudur. Belirli bir süre geçtikten sonra Yusuf Yazıcı gibi takımda kendisine yer bulacak olup adından söz ettirecektir. Sörloth, savaşçı bir yapıya sahip oyuncudur. Ben bu çıkan haberlerin hiçbir şekilde gerçeği yansıttığına da inanmıyorum." diyerek sözlerine son noktayı koydu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya