SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a sert yanıt: Yazılı açıklamayı ellerine vereceğiz, oradan okusunlar

FUTBOL | 13.01.2020 13:30

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ankara’da düzenlenen Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’nda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a sert yanıt: Yazılı açıklamayı ellerine vereceğiz, oradan okusunlar

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’ndan sert yanıt

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ankara’da düzenlenen Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’nda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un dün yaptığı basın toplantısında verdiği demeçlere yanıt veren Ağaoğlu’nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"Hem mali hem de idari disiplini kendi içerisinde sağlayan, ekonomik ve finansal anlamda da bütçenin onaylandığı harcamaları aşanlara müteselsil olarak sorumlu tutan tüzük değişikliğini hayata geçirdik."

"Ali Koç'a yanıt olarak resmi internet sitemizden bugün cevap vereceğiz."

"Trabzonspor'un tüm gelir ve giderleri kamuoyu ile paylaşılmaktadır."

"Yıllarca hayatları örtülü, kapalı ve gizli sürdüren insanların bakış açıları bunlar."

“Görünen o ki söylediklerimiz anlaşılmamış. Bir kez daha ellerine vereceğiz, oradan okusunlar."

"Bu söylemlerle alakalı olarak suç duyurusunda bulunduk. Devam eden süreçte birtakım beyanatlar verildiğinde bu beyanatların kimler tarafından verildiği ortaya çıkıyor."

"Yönetime geldiğimizden beri herhangi bir kulübün adını anarak eleştiri yaptığımızı duydunuz mu? Tüm rakiplerimize saygı duyuyoruz."

"Bizim mücadelemiz sahada. Suni tartışma ortamları yatarak, ülkede oynanan futbolu 7 sene önceye çekmeye çalışanların senaryolarında yer almayacağız. Kendi yazdıkları hikayede kendileri oynasınlar."

"Neden sürekli Trabzonspor diyorsanız. Önce onu ağzına alanlara soracaksınız."

“Bizim mücadelemiz sahada. Suni tartışma ortamları yaratarak, Türk futbolunu 3-5 sene öncesine çekmeye çalışanların yazdığı senaryoda biz olmayacağız. Kendi yazdıkları senaryolarda kendileri oynasın. Şota'nın dediği gibi, "Korkmayın ya, daha olmadık daha var. Bu kadar korkmayın.”

KOÇ: GÜN AŞIRI ADALETTEN BAHSEDİYORLAR

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un dün Trabzonspor'u hedef alan açıklamalara imza atmıştı. Bordo-mavililer hakkında zehir zembelek açıklamalar yapan sarı-lacivertlilerin 1 numarası, "Trabzonspor sağ olsun adil rekabet konusunda gün aşırı konuşmalar yapıyor.

Sırtını devlete dayamışlar. Hatta Trabzonsporlu yöneticilerin yaptıkları açıklamalar Sayın Ünal Karaman'a istifa ettirdi.

Bizi ilgilendiren konu ancak zorla bu olayın içine çekilmeye çalışılıyoruz. Hocamızın istifası söz konusu bile değilken Trabzonspor Teknik Direktörü Sayın Ünal Karaman istifa etti. 2 gün basına yansımadı bu olay.

KOÇ: BİR BAKANIN ADI GEÇİYOR...

Bir de bu karmaşayı dönüp bize bağladılar. Koskoca kentin belediye başkanı yaptı bu açıklamayı... Konuyu gündeme getiriyorum çünkü bazı maddeler var.

Bir bakanın adı geçmekte. 'Kulübün işleyişine karışmasa da; bordo-mavililer kapısını ne zaman çalsa; hep yardımcı oldu. Öyle de bir destek oldu ki; Trabzonspor şampiyonluğa oynayacak duruma geldi' diye yazılar yazıldı...

KOÇ: HANGİ DEVLET KURUMLARI LOCA ALDI

Sayın Ahmet Ağaoğlu'na soruyoruz : Hangi devlet kurumları stadınızdan loca aldı? Trabzonsporlu olmayıp da devletle iş yaptığı için loca satın alan kaç iş insanı var? Bu destekte gözümüz yok. Bunca olaydan sonra çıkıp da adil rekabetten bahsedilmesin...

Bunu ben söylemiyorum, milletvekiliniz, belediye başkanınız söylüyor. Bunları söylemek beni gerçekten üzüyor" şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya