SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ndiaye, Trabzonspor'a transfer olacak mı? Ağaoğlu açıkladı...

FUTBOL | 25.12.2019 15:18

Ndiaye, Trabzonspor'a transfer olacak mı? Ağaoğlu açıkladı...

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği toplantısının ardından açıklamalarda bulundular. Aynı zamanda Göztepe Kulübü'nün de başkanlığını yöneten Mehmet Sepil, son dönemde çıkan söylentileri yayınladı.

SEPİL: GİZLİ TOPLANTI ZORLU'DA YAPILMAZ!

Mehmet Sepil, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve TFF Başkanı Nihat Özdemir'in Zorlu'daki görüşmesi üzerine gelen soruya, "Bu toplantı gizli yapılacak olsa Zorlu'da yapılmaz herhalde. Bunun altında bir şey aramamak lazım. Göztepe Başkanı olarak bu görüşmede benim açımdan bir sorun olamaz. Konunun kulüplerin özel durumları veya menfaatleri olmadığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

TFF'nin harcama limitlerini arttırıp, azaltması ile ilgili de konuşan Kulüpler Birliği Başkanı, "TFF'nin verdiği bir karar var. Sonuç olarak yapılan tüm değişikliklerin geri çekildiği açıklandı. Olay gözden geçirildi ve TFF bir karar verdi. Bu limitlere herkes uyacak. Bu konuda beni hiçbir başkan aramadı. Kimse arttıralım demedi. TFF'ye hangi kulüpler bu yönde gitti bilmiyorum. Bunu onlara sormak lazım." şeklinde konuştu.

AĞAOĞLU: NDIAYE GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ BİR OYUNCU

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün transfer gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ndiaye ile ilgilendiklerini söyleyen Ağaoğlu, "Ndiaye ilgilendiğimiz bir oyuncu. Türkiye'ye geldiği söyleniyor. Görüştüğümüz yönünde çıkan haberlere ben de sizden duyuyorum. Size sorayım görüşmüş müyüz? Londra'da deniyor, Dakar'da deniyor, İstanbul'da deniyor. Kim almış bilmiyorum." dedi.

AĞAOĞLU: VAR KAYITLARININ AÇIKLANMASINA KİMSE İTİRAZ ETMEZ

Ahmet Ağaoğlu son dönemde VAR kayıtlarının açıklanması ile ilgili çıkan tartışmalar hakkında ise, "VAR kayıtlarının açıklanması konusunda kimsenin şikayeti olacağını sanmıyorum. Sanırım tartışma ortamı oluşmasın diye kayıtlar açıklanmıyor ama şeffaflık her zaman daha önemlidir." değerlendirmesinde bulundu.

Hakem hataları ile ilgili de açıklamalarda bulunan bordo mavililerin başkanı, "Biz kuralların herkese eşit şekilde uygulanmasını istiyoruz. Haklar çalınmasın. Hatalar tabii ki olacak ama sürekli hale gelirse bu hata değildir. Sıkıntı var demektir." ifadelerini kullandı.

AĞAOĞLU: GÖRÜŞME TFF BİNASINDA YAPILSA DAHA İYİYDİ

Ahmet Ağaoğlu, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve F.Bahçe Başkanı Ali Koç'un Zorlu'daki görüşmesi ile ilgili de konuştu ve, "Bu konu hakkında çok fazla şey söylemek istemiyorum ama görüşme TFF binasında yapılsa daha iyi olurdu." şeklinde konuştu.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya