SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu: Davanın CAS’tan döneceğine inanıyoruz

FUTBOL | 04.06.2020 11:22

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA’nın verdiği 1 yıllık men cezasına yönelik CAS’a gideceklerini ve bu işi çözeceklerini açıkladı.

Ahmet Ağaoğlu: Davanın CAS’tan döneceğine inanıyoruz

Trabzonspor, dün UEFA tarafından açıklanan kararla birlikte şoka uğramıştı. UEFA yetkilileri, bordo-mavili ekibi Avrupa kupalarından 1 yıl men ederken, camiada panik havası yaşandı. Apar topar kolları sıvayan yöneticiler, davayı CAS’a taşıyacaklarını açıkladı.

Bunun üzerine bu sabah basın toplantısında açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, şu ifadelere yer verdi, “Yanlış değerlendirme sonucu ortaya çıkan bu kararın CAS'tan döneceğine olan inancımız tamdır. Mücadele bizim mücadelemizdir. Davamızda haklı olduğumuz için en ufak bir şüphemiz yok. Herkesin bundan emin olmasını istiyorum.

Camiamızın önümüzdeki 8 maça, kupa yarı finaline veya olası finale odaklanmasını istiyorum. TFF'ye tepkiler olduğunu gördüm. Bu  dosyada TFF bizimle birlikte mücadele ediyor. UEFA'ya tepki göstermek anlamsız. Taraftarlar sakin olmalı. Futbolculara 'Şampiyonluk sizin göreviniz, sizi Şampiyonlar Ligi'ne götürmek de bizim işimiz' dedik. Bu görevi bize bırakın, hassasiyetle yönetilmesi gereken bir iş."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya