SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu: Kulüpler Birliği’nin, MHK Çalıştayı var!

FUTBOL | 17.04.2021 22:20

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Atakaş Hatayspor karşılaşmasının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu: Kulüpler Birliği’nin, MHK Çalıştayı var!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Atakaş Hatayspor mücadelesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, Kulüpler Birliği’nin, Merkez Hakem Kurulu (MHK) ile bir çalıştay gerçekleştirdiğini ve enteresan sonuçların çıkacağını söyledi.

Trabzonspor’un Atakaş Hatayspor karşılaşmasına ilişkin konuşan Ahmet Ağaoğlu, "Penaltı pozisyonunu defalarca izledim, benim gördüğüm bir temas yok. Penaltı kurtarılıyor, tekrarlatıyorsun, iki takımdan da oyuncu ceza sahasına girdi. Kamil Ahmet, ceza sahasına erken girdi diye bu penaltı tekrarlandıysa, ceza sahasına oyuncu erken girdi diye tekrarlatılan başka penaltılar da var mı? Çizgi ihlali olması mümkün değil, Uğurcan'ın bir ayağı çizginin de gerisindeydi.” ifadelerini kullandı.

Transfer ile ilgili gelen bir soruya ise Ağaoğlu, “Şuan talip olduğumuz oyuncular Ocak ayında ya kulüpleriyle anlaşamadığımız ya da sezon sonunu bekleyen isimlerden oluşuyor. Hocanın talepleri doğrultusunda yönetimin yapmış olduğu bir çalışma var. Haziran ayı itibariyle 3-4 transfer ile kampa başlamadan sözleşmeyi imzalamış oluruz diye ümit ediyorum. Bu yönde çalışmalarımız yoğun.” şeklinde cevap verdi.

Ağaoğlu, Uğurcan Çakır için de gelen teklifler olduğunu fakat Avrupa Şampiyonası’nı bekleyeceklerini ifade ettiklerini belirterek, “Gelen teklifler var, zaten olmasa şaşardım." dedi.

"Bir spor yorumcusunun '7 hakem ligi dizayn ediyor.’ söylemi ciddi bir söylem. Bununla alakalı bir ses çıkacak mı? Dizayn edenler kimler? Aradan 4-5 gün geçti, ortalıkta hiçbir şey yok. Herkes ölüm uykusunda ya da ölü taklidi yapıyor. MHK başkanıyla da konuştum. Geçmiş MHK başkanlarıyla da konuşuyoruz. Anlatıyorlar ama beyniniz öyle bir karışıyor ki. Son pozisyonla alakalı olarak kurallar silsilesi anlatırlar. İşin içinden çıkamazsınız. Kulüpler Birliği'nin MHK çalıştayı var. 4 eski MHK başkanıyla görüştük, raporlar aldık. Bunun ışığında, çok enteresan sonuçlar çıkacak. Benim şu anda söylemeyeceğim şeyler var.” sözlerini de dile getiren Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları, oldukça merak uyandırdı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya