SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu, maaş kesintilerine cevap verdi

FUTBOL | 01.04.2020 12:13

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, futbolcularıyla maaş kesintileri konusunda anlaşma yapmadıklarını, FIFA’yı beklediklerini söyledi.

Ahmet Ağaoğlu, maaş kesintilerine cevap verdi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, futbolcularıyla ücret konusunda indirim için görüşme yapmadıklarını açıkladı. DHA’ya konuşan bordo-mavili kulübün başkanı, söz konusu konuda UEFA ve FIFA’nın kararlarını uygulayacaklarını söyledi.

“6. BÜYÜK LİG OLARAK ONA GÖRE KARARLARIMIZI UYGULAMALIYIZ”

Süper Lig’in akıbetiyle alakalı konuşan Başkan Ağaoğlu, “Tavsiyeleri dinlemeliyiz, UEFA ve FIFA’dan gelecek talimatlara uymalıyız. Oradan çıkacak kararlar kaderimizi belirleyecek, 5 büyük ülkenin futbolu ne uyguluyorsa 6. olan ligimiz de onu yapmalı. Ne yapacağımızı süreç belirleyecek, nasıl adımlar atarız, ekonomik olarak neler yaşarız belli olur” ifadelerini kullandı.

“FUTBOLCULARIMIZLA MAAŞ KESİNTİSİNİ KONUŞMADIK”

Futbolcuların maaşları konusunda açıklamalar yapan Ağaoğlu, “Böyle bir şey konuşmadık. Süreç belli olsun, ardından hareket ederiz. Futbolcularla görüşüp, iki ay sonra bu süreç uzarsa tekrar oyuncularla konuşalım dememek için, kararın neticelenmesini bekliyoruz. Bu sebeple hiçbir futbolcumuzla görüşme yapmadık” söylemlerinde bulundu.

“NOVAK VE SOSA’YLA HİÇBİR OLUMSUZLUK YAŞAMADIK”

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Novak ve Sosa’nın durumunu değerlendiren Ağaoğlu, “Olumsuz bir durum yok, uzun süredir futbolcularımızla görüşüyoruz. Sözleşme konusunda sonuçlanmış bir durum henüz olmadı” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya