SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ahmet Ağaoğlu, taraftarla transfer görüştü

FUTBOL | 17.08.2020 12:53

Trabzonspor'da transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bordo-mavililerin 1 numarası; Ahmet Ağaoğlu'nun taraftarla arasında geçen tarihi görüşmeyi hatırlayalım mı?

Ahmet Ağaoğlu, taraftarla transfer görüştü

Trabzonspor'da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor... Kadrosunu; Marlon, Anders Trondsen ve Stiven Plaza gibi isimlerle güçlendiren bordo-mavililerde; yeni Sörloth'lar aramaya devam ediyor. Bir yanda scout ekibi diğer yanda Başkan Ahmet Ağaoğlu, çalışmalarını büyük titizlikle sürdürüyor...

Öyle ki; Fırtına ile yollarını ayıran Hüseyin Çimşir, Alexander Sörloth transferini; Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığını açıklamıştı. Norveçli'nin başkan tarafından önerildiğini belirten Çimşir, "Böyle bir oyuncu var, bir bakın dedi. Biz de inceledik ve onay verdik" ifadelerini kullanmıştı.

Sörloth transferinin baş kahramanı olan Fırtına'nın başkanı, dünyanın dört bir yanındaki menajer ve temsilcilerle görüşmelerini sürdürüyor. Ahmet Ağaoğlu ile bordo-mavili bir taraftarın arasında geçen gerçekleşen tarihi transfer söyleyişisine de bir göz atmadan geçmeyelim dedik. Karşınızda; Trabzonspor Başkanı ve Fırtına'ya gönül veren taraftar arasında geçen eğlenceli transfer zirvesi...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya