SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor haksızlıklara karşı başkaldırının sembolü olmuş bir takım

FUTBOL | 30.07.2020 00:48

Alanyaspor'u 2-0 yenerek Türkiye Kupası'nı kazanan Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu, maçın ardından önemli beyanatlar verdi.

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor haksızlıklara karşı başkaldırının sembolü olmuş bir takım

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Türkiye Kupası şampiyonluğundan sonra kameralar karşısına geçti ve çok sert ifadeler kullandı.

“Açıklamayı sonra yapacağım”

Daha sonra konuşacağını söyleyen Ağaoğlu, “Bu başarı tamamen oyuncuların başarısı, yönetim olarak bizim yaptığımız pek bir şey yok. Trabzon şehrine yakışan, Trabzonspor'un adına yakışan bir mücadeleyi verebilmeleri için biz önlerini açtık. Sezon içinde bir takım sıkıntılar oldu, federasyonun aldığı bir karar var. Onunla alakalı olarak bu akşam konuşmak istemiyorum, yarın veya bayramın 1. gününü konuşma hakkını rezerve olarak tutuyorum” dedi.

Trabzonspor’un haksızlıklara karşı başkaldırmış bir takım olduğunu söyleyen Ağaoğlu:

“Trabzonspor haksızlıklara karşı başkaldırının sembolü olmuş bir takım. Camiamızın beklediği bu değildi ama bir şeyden emin olabilir ki bu çocuklar iki tarafta da mücadele etti. Bunu gerçekten hak ettiler, hepsiyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Lig mücadelesinde, sadece sahada verdiğiniz mücadele yeterli olmuyor. Haksızlıklar, adaletsizlikler ve emeğe saygısızlığın hakim olduğu bir ortam... Bana 350 bin lira ceza geldi, neredeyse bir asgari ücretlinin 20 yıllık maaşını TFF'ye bıraktım. Eminim ki can sıkıyoruz, sempatik gelmiyoruz. Böyle de devam edeceğiz.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya