SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu: Uğurcan’ı neden satmayayım?

FUTBOL | 30.06.2021 18:09

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transferde adı sık sık Avrupa’nın önemli kulüpleri ile anılan Uğurcan Çakır ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu: Uğurcan’ı neden satmayayım?

Trabzonspor Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Genel kurulda bordo-mavili yönetim de mali ve idari yönlerden ibra edildi.

Öte yandan, Trabzonspor’un başkanı Ahmet Ağaoğlu’da düzenlenen olağan mali genel kurulda önemli açıklamalar yaptı. Başkan Ağaoğlu’nun, Uğurcan Çakır ve Abdulkadir Ömür hakkında yaptığı transfer açıklamaları ise oldukça dikkat çekti.

“UĞURCAN’I NEDEN SATMAYAYIM?”

Ahmet Ağaoğlu, "Biri ‘satmayalım’, bir diğeri de ‘fiyatını buldu mu satılmalı’, diyor. Göreve geldiğimiz zaman Uğurcan 3'üncü kaleciydi. Önündeki kalecilerin bir tanesi 2,5 milyon, diğeri 1,5 milyon Euro alıyordu. Bırakın bedelini biz ödeyelim. Abdülkadir Ömür için Manchester City 23 milyon Euro verdiğinde satmadım, hata yaptım. Uğurcan’ı neden satmayayım? Ben o hatayı bir defa yaparım. Eleştirilere, katılanlara, yönetime onay veren herkese teşekkür ederim." ifadeleri ile Uğurcan Çakır’ın satılabileceğinin sinyallerini verdi ve mali genel kurul nedeniyle de üyelere teşekkür etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya