SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a ilginç gönderme!

FUTBOL | 22.05.2020 10:16

Birkaç gün önce TFF ile Kulüpler Birliği arasında düzenlenen toplantıda Ahmet Ağaoğlu ile Ali Koç arasında yaşanan konuşmaların detayları ortaya çıktı.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ali Koç'a ilginç gönderme!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen TFF ile Kulüpler Birliği arasındaki videokonferans toplantısının detayları ortaya çıktı. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Abdurrahim Albayrak’ın önerisine karşı, farklı bir teklif öne sürdü.

Fanatik’in Umut Eken imzalı özel haberinde; Ahmet Ağaoğlu’nun maçların İstanbul’da oynanması yönünde verilen teklife karşı “Her gün vakaların olduğu İstanbul mu, yoksa 10-15 gündür vaka artışının bulunmadığı Trabzon mu, diye çıkıştığını ifade etti. Haberin devamında; futbolcuların kafalarının karıştırılmaya çalışıldığı yönünde iddia bir ortaya atan Ağaoğlu’nun “Benim yabancılarımı arayan rakipler oyuncular oldu. Birlikte hareket edelim” dediklerini belirtti.

İşte Fanatik, o çok konuşulacak tartışmanın diyalogunu paylaştı:

Ahmet Ağaoğlu: Yabancılarımın kafasını karıştırmak için onları arayan rakip takım futbolcuları oldu.

Ali Koç: Başkan açık konuş, kimi kastediyorsun?

Ahmet Ağaoğlu: Aralarında senin kaptanın da var Ali Başkan. Muslera ile Falcao da Sosa ve Mikel'i aramış. Mikel bu yüzden ayrıldı.

Ali Koç: Bazı oyuncular Emre'yi aramış, 'Bize önderlik et' demiş.

Abdurrahim Albayrak: Bizim futbolcularımız burada. Maça da çıkacaklar.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya