SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu’ndan Fenerbahçe’ye gönderme

FUTBOL | 24.02.2020 18:24

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımının durumunu değerlendirdi ve önemli ifadeler kullandı.

Ahmet Ağaoğlu’ndan Fenerbahçe’ye gönderme

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımının durumunu değerlendirdi ve önemli ifadeler kullandı.

“ABDULKADİR, RİZE MAÇINDA KULÜBEDE OLUR”

Ağaoğlu takımın durumunu değerlendirerek, “Bizim şu anda eksik olarak görünen Abdülkadir Ömür var. Bu haftaki antrenman performansı belirleyici olacak. İnşallah Rizespor maçında kulübede olur diye düşünüyorum. Nwakaeme'nin durumu hafta içinde belli olur. Ekuban'ın oynayıp oynayamayacağı dahi kesin değildi. 25-30 dakikalık bir oyun oynaması söz konusuydu. Böyle bir oyuncuyu 11'de başlatsanız, 30. dakikada da çıkartamazsınız.” dedi.

“BEŞİKTAŞ MAÇINDA 5-6 GÖZLEMCİ GÖRDÜM”

Norveçli golcü Sörloth’un durumunu da değerlendiren başkan Ağaoğlu, “Sörloth'un sözleşmesi niye herkesin derdi oldu? Sörloth, bizde kiralık. Satın alma opsiyonu gelecek sene mayıs ayında bizde… Alex'in bonservisini alırsam, bu defa buyout maddesi de devreye giriyor. Ben Sörloth geldiği zaman söylenenleri de hatırlıyorum. 5-6 scout gördüm ben Beşiktaş maçında, izleniyor. Bonservisini tartışmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum. ” açıklamalarında bulundu.

AĞAOĞLU'NDAN FENERBAHÇE'YE GÖNDERME!

Başkan Ağaoğlu ayrıca dün evinde Galatasaray'a mağlup olan Fenerbahçe’ye göndermede bulanarak, “Büyük konuşanların, sonunda nasıl bir tabloyla karşılaştığını görüyoruz.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya