SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu’ndan Fenerbahçe’ye olay gönderme!

FUTBOL | 13.06.2020 00:47

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 3-1 kazanılan Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu’ndan Fenerbahçe’ye olay gönderme!

Trabzonspor’un başkanı Ahmet Ağaoğlu, deplasmanda 3-1’lik skorla kazanılan Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, Salı günü Türkiye Kupası’nda karşılaşacakları rakipleri Fenerbahçe’ye göndermeler yaptı... 

“LİDERİN MAÇINI 2. KANALDAN YAYINLIYORSUNUZ!”

Göztepe maçının ardından A Spor’a konuşan başkan Ağaoğlu, “Liderin maçını 2. kanaldan veriyorsunuz, 7. sıradaki takımın maçını 1. kanaldan yayınlıyorsunuz.  Bu nasıl bir anlayıştır? Liderin maçı 1. kanaldan verilir! Doğrusu budur, yayıncı kuruluş bununla alakalı bir açıklama yapar da inşallah biz de rahatlarız. Salı günü kupa maçı var. Fenerbahçe zirvenin uzağında. Ligde pek beklentisi yok gibi görünüyor. Kimsenin emeğine saygısızlık etmek istemem ama son düdük çalmadan belli olmaz. Kupaya Fenerbahçe daha çok önem veriyor. Bizim hedefimiz 2+1 kupa, Süper Kupa ile birlikte… Bunu yapacak güce sahibiz, inşallah sezon sonu geldiğinde de bu hayalimizi gerçekleştirmiş oluruz.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya