SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu’ndan sitem: Ligler tecil edilsin demedik!

FUTBOL | 23.04.2020 22:30

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, liglerin geleceği ile alakalı olarak değerlendirmelerde bulundu.

Ahmet Ağaoğlu’ndan sitem: Ligler tecil edilsin demedik!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Türkiye’de ertelenen liglerin durumunu değerlendiren Ağaoğlu, “Biz rahatlıkla çıkıp; ‘Ligler oynanmasın, tecil edilsin!’ diyebilirdik. Ama biz bunu söylemedik. Bunun kararını verecek olan devlettir. Biz bu karara saygı duyarız. Virüsün duruma göre devletin vereceği karara hazırız. Ona yardımcı oluruz. Haziran ayının başında belki liglerimiz başlayabilecek bir konuma gelebilir.” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu sözlerinin devamında, “Bir an önce virüsten kurtulup, futbola geri dönmeyi istiyoruz. Yapılacak tek şey, devletin aldığı kararlara uymak. Trabzonspor’un hiçbir yöneticisi, ‘Ligler tecil edilsin’ diye bir söz demedi. 2 gün önce bir kulübün yöneticisi, ‘Bu sene ligler yok sayılsın!’ diyebiliyor. Bu söylenecek laf mı? Kulüplerin en önemli gelirleri, yayın gelirleri… Maçların bir an önce oynanması takımlara ekonomik anlamda da katkı sağlayacak.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya