SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Çakar: 'O ismin heykeli dikilmeli'

FUTBOL | 29.09.2019 10:12

1 Ahmet Çakar, dün akşam oynanan ve 0-0 biten Galatasaray-Fenerbahçe derbisini değerlendirdi.

Ahmet Çakar, dün akşam oynanan ve 0-0 biten Galatasaray-Fenerbahçe derbisini değerlendirdi.

2 Kenarda FatihTerim, Hasan Şaş, Ümit Davala olmadığı için maç centilmence geçti. Galatasaray'da baş sorumlu Fatih Terim'dir.

Kenarda FatihTerim, Hasan Şaş, Ümit Davala olmadığı için maç centilmence geçti. Galatasaray'da baş sorumlu Fatih Terim'dir.

3 Fenerbahçe ise Emre Belözoglu'nun heykeli dikmeli. Max Kruse gibi bir yabancının İstiklal Marşı'nı söylemesi hokkabazlıktır, tribüne oynamakatır.

Fenerbahçe ise Emre Belözoglu'nun heykeli dikmeli. Max Kruse gibi bir yabancının İstiklal Marşı'nı söylemesi hokkabazlıktır, tribüne oynamakatır.

4 Bu ülkeye Toni Schumacher adlı dünyanın en önemli kalecilerinden biri geldi. Lösemili çocuklar için bir kampanya başlattı ve büyük para topladı.Schumacher de o gün tribünlere oynadı ve Türkiye’yi sömürdü.

Bu ülkeye Toni Schumacher adlı dünyanın en önemli kalecilerinden biri geldi. Lösemili çocuklar için bir kampanya başlattı ve büyük para topladı.Schumacher de o gün tribünlere oynadı ve Türkiye’yi sömürdü.

5 Ali Koç bu gece stadyumdan çıkarken gözlerine baktım. Gergin gibi görünse bile, ‘Galiba bu sene başaracağız’ dedi. Falcao’nun olduğu Galatasaray’ı, büyük oranda eziyorsun, bu deplasmandan 1 puan alıyorsun.

Ali Koç bu gece stadyumdan çıkarken gözlerine baktım. Gergin gibi görünse bile, ‘Galiba bu sene başaracağız’ dedi. Falcao’nun olduğu Galatasaray’ı, büyük oranda eziyorsun, bu deplasmandan 1 puan alıyorsun.

6 Ali Koç ve Semih Özsoy maç sonu mutlu gibi görünmeseler bile, ‘Kara göründü’ dediler.

Ali Koç ve Semih Özsoy maç sonu mutlu gibi görünmeseler bile, ‘Kara göründü’ dediler.

7 Galatasaray taraftarı, bu kadar transferle, ezeli rakibimiz Fenerbahçe en az bizim kadar, belki bizden bir tık üstte dedi.

Galatasaray taraftarı, bu kadar transferle, ezeli rakibimiz Fenerbahçe en az bizim kadar, belki bizden bir tık üstte dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya