SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

"Ah Ersun Hoca ah..."

FUTBOL | 04.10.2019 22:52

"Ah Ersun Hoca ah..."

Kötü oynayan Galatasaray’a karşı savunmaya çok önem vermekle eleştirilen Ersun Yanal, 90 dakika sadece savunmaya odaklanmış bir rakibe karşı maçı kendi elleriyle verdi.

Ersun Hoca seni çok büyük bir şans bekliyor. Fenerbahçe ile ikinci kez sezona başlıyorsun. Eğer şampiyon olursan tarihe geçersin. Bu taraftar heykelini diker. Şansını iyi kullan...

Maça Emre, Gustavo, Zanka, Jailson, Ozan ve Tolga ile çıktın. Hadi derbide anlarım. Kaybetmek istemedin. Peki bugün? Kapanan rakibe karşı amaç neydi? Neden Deniz kulübedeydi? İlla Ozan ve Tolga oynayacaktıysa hiç olmazsa ikisinden birini sol beke alıp Dirar’ı gerçek yerinde oynatıp bir mevkiyi kurtarabilirdin. Hadi onu da yapmadın. 70 dakika Vedat ve Kruse’yi rakip stoperler arasında ezdirdin. Oraya bir oyuncu sokabilseydin rakibi daha ilk devrede açardın. Yapmadın hocam. Gününde değildin, yardımcıların da uyarmadı seni. Hata üstüne hata yaptın.

Bir sözüm de hakeme... Allah aşkına futbol oynatın. Daha maçın başında Emre’nin ayağına batılar kartını gördüğün halde göstermedin. İlk devrede 5 dakika oyun durdu 1 dakika uzattın. Yüzde yüzlük bir penaltıyı vermedin. Oynatmak istemeyene prim verdin. Seni bir FIFA gözlemcisi izlese lisansını yırtardı. Ama Fenerbahçe’ye puan kaybettirdiğin için Zekeriya Alp sana 'aferin' diyecek. Aferin çocuk. Başardın...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya