SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi: Aboubakar ile olan sözleşmemiz devam ediyor!

FUTBOL | 21.04.2021 18:52

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vincent Aboubakar ile ilgili gündeme gelen sözleşme şartları konusunda açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi: Aboubakar ile olan sözleşmemiz devam ediyor!

Şampiyonluk yarışında üst üste puan kayıpları yaşayan ve bu süreçte aynı zamanda bazı yıldız oyuncularından da çeşitli sebeplerden dolayı yoksun şekilde sahaya çıkan Beşiktaş’ta, ana gündem maddelerinden biri Vincent Aboubakar ile ilgili gündeme gelen sözleşme konusu olmuş durumda.

SÖZLEŞME ŞARTLARI NEDENİ İLE OYNAMADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Konu ile ilgili Aboubakar’ın, Beşiktaş ile devam eden sözleşmesinin bir madde gereği doğrudan uzamasının 30 maçta oynamasına bağlı olmasından dolayı; sahaya çıkmakta isteksiz olduğu iddiaları gündeme gelmeye başlamıştı.

AHMET NUR ÇEBİ, ASİST ANALİZ’E AÇIKLADI

Konuya dair Asist Analiz muhabiri Kartal Yiğit’e konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Bizim Aboubakar ile olan sözleşmemiz mevcut şartlarda devam ediyor. Bunun dışında herhangi bir şey şu an gündemde yok.” ifadelerini kullandı.

Bu doğrultuda, Kamerunlu golcünün son haftalarda takımını yalnız bırakmasının nedeninin devam eden sakatlığı olduğu ifade ediliyor.

KARTAL YİĞİT / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER


GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya