SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Çebi: Daha güçlü Beşiktaş için...

FUTBOL | 01.12.2019 16:35

Çebi: Daha güçlü Beşiktaş için...

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı kulübün aylık dergisinde açıklamalarda bulundu.

Yönetime geldiği günden bugüne kadarki süreci değerlendiren Çebi, “Çıktığımız bu zorlu ve onurlu yolda 2 aylık süreci geride bıraktık.

İki ay kısa gibi görünse de bu uzun yolda ben ve yönetim kurulunda sorumluluk alan arkadaşlarım her dakikamızı Beşiktaş’ın mevcut sorunlarını çözmek ile ilgili olarak dolu dolu geçirdik” ifadelerini kullandı.

TARAFTARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Siyah beyazlı taraftarlara teşekkür ederek sözlerine devam eden Ahmet Nur Çebi, “Taraftarlarımızın oluşturduğu birlik ve beraberliğine ihtiyacımız var. Bu birlikteliğin sonucundaki omuzomuza kartal yuvasına kampanyasının sonuçları mükemmeldi.

Bu kampanya sürecinde desteğini esirgemeyen taraftarlarımıza en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçte iki katına çıkan satışlarımız, omuz omuza beraber yürüyeceğimiz bu yolda bize güç verdi” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ’I YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ

Göreve geldikleri günden beri takımı yukarıya taşımayı hedeflediklerini vurgulayan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Beşiktaş’ı daha iyi günlere taşımayı hedeflediğimiz bu dönemde kasım ayında düzenlediğimiz görevlendirmeler ile yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımızın görev ve sorumluluklarını şekillendirdik.

Her biri kendi bölümünde başarılı görev arkadaşlarımın sorumluluklarını en iyi şekilde yapacağından ve Beşiktaş’ı daha da yukarıya taşımak için elinden gelen her şeyi yapacağına inançlarım tamdır" ifadelerini kullandı.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Göreve geldikleri 2 aylık süreçte sürekli titizlikle çalıştıklarını ifade eden Çebi, “Şeffaflık ile hareket edeceğimize dair verdiğimiz sözü hatırlıyoruz ve her zaman arkasındayız.

Kıymetli taraftarımızın ve camiamızın Beşiktaş ile ilgili bizden beklentilerini biliyorum ve tüm bu doğrultuda çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz.

Başkan olarak seçildiğim günden beri devraldığımız tablonun ne olduğuna dair en ince ayrıntısına kadar incelerken, öte yandan da bu durumu pozitif yönde geliştirmek için gece gündüz çalışmaktayız.

Birlik olarak söz verdiğimiz Beşiktaş’a kavuşmak için bize verdiğiniz güç ile beraber ilerleyeceğiz. 2019 yılını olumlu olayların devamını sağlayarak tamamlayıp, 2020 yılına ise bu başarıların her alanda yükselerek devam etmesini ve daha güçlü Beşiktaş’a kavuşmayı temenni ediyorum” söylemlerinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya