SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Başkan Ahmet Nur Çebi, Gökhan Gönül ve Caner Erkin hakkında konuştu.

FUTBOL | 28.07.2020 15:14

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Anadolu Ajansı'na konuk oldu. Çebi, Beşiktaş'ın geleceğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Ahmet Nur Çebi, Gökhan Gönül ve Caner Erkin hakkında konuştu.

Beşiktaş’ın 1 numarası Ahmet Nur Çebi, Anadolu Ajansı’nın konuğu oldu. Editör Masası’nda birçok konuya dair önemli açıklamalarda bulunan Çebi’nin Caner ve Gökhan hakkında yaptığı yorum programın ana maddesi oldu.

“Beyaz yalanlar yeni bizi seçtiler”

Şeffaflık meselesine vurgu yapan Beşiktaş’ın 1 numarası, “Düzelmiş ekonomiyle başarılı sportif sonuçlar almaya devam edeceğiz. Benim hep parayı ve sıkıntıları konuştuğumu söylüyorlar. Ben bunları söylemeye devam edeceğim. Camia son genel kurulda beyaz yalan söyleyenlerle şeffaflık arasında seçim yaptı. Ben şeffaf olmaya devam edeceğim. Taraftarımı ailenin parçası olarak görüyorum. Ailenin dertleriyle ilgilenmek istemeyen, paylaşmak istemeyen o ailenin parçası olamaz. Ağlamaya devam edeceğim. Bir ailenin içinde acı ve güzel günler olabilir. Sadece güzel günler yaşamak isteyenlerin Allah yolunu açık etsin. Bana kızsınlar önemli değil” ifadelerini kullandı.

“Caner ve Gökhan’a dair”

Hem Caner hem de Gökhan’ın akıbeti hakkında konuşan Ahmet Nur Çebi, “Caner Erkin ve Gökhan Gönül, oynamak istiyorlarsa ikisi de bizim futbolcumuz. Kontratları belli. Oynamak istiyorlarsa ekonomik şartlarımız belli. O şartlarda geliyorlarsa mutlu oluruz. Bir başkası benden fazla bedel ödüyorsa bizim buna saygı duymamız lazım” yorumunda bulundu

“Neden seçime gideyim?”

Erken seçime gidilip gidilmeyeceği sorusu üzerine Çebi, “Arkadaşlarımız çalışıyor, mutluyum. Başkan para istedi, ellerinden geleni verdiler. Kimisi 500 bin, kimisi 1 milyon dedi. Hepimiz bir şey yaptık. Mühim olan hissiyattır. Bana faydaları var, Beşiktaş'a faydaları var. Neden yönetimi yenilemem gerektiğini anlamıyorum. Muhalefet seçime gidilmesini arzu ediyorsa birisi çıksın 'seçime git ben de adayım' desin. 'Ben senden bu işi daha iyi yapacağım' diyen birisi çıksın, ben de 'buyurun seçim' derim. Mevcut yönetimi değiştirmek için seçime gitmem” dedi.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya