SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi: Geleceğimizi öz kaynağımızla sürdürmek istiyoruz!

FUTBOL | 10.03.2021 22:53

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp dergisinin mart ayı sayısına konuştu ve öz kaynak vurgusunu yineledi.

Ahmet Nur Çebi: Geleceğimizi öz kaynağımızla sürdürmek istiyoruz!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp dergisinin mart sayısına yaptığı açıklamalarda öz kaynak ve sporda birlik beraberlik vurgusu yaptı.

Ahmet Nur Çebi, “Camiamızın geçmişte özünden güç alarak yaşadığı başarılar ortadadır. Biz de bu felsefeyle yolumuza devam ediyoruz. Bundan da asla taviz vermeyeceğiz. Gücünü öz değerlerinden alan, geleceğini kendi kaynağıyla inşa eden, sürdürülebilir bir mali yapıya sahip bir kulüp olmak, en büyük hedefimizdir." ifadelerini kullandı.

Çebi, “Ülkemizin tüm spor branşlarında olduğu gibi futbolda da ancak ve ancak birlik olarak, beraber hareket ederek başarıya ulaşılacağı açıktır." sözleriyle ise spor kulüplerinin birlikte hareket etmesini gerektiğini belirtti.

Çebi ayrıca, “Futbol takımımızın şampiyonluk yolunda başarıya ulaşması için de tüm yönetici arkadaşlarımla birlikte aralıksız çalışıyoruz. Taraftarlarımızın da tribündeki yerlerini alacakları günleri özlemle bekliyoruz. Ligin sonunda hep birlikte şampiyonluğumuzu kutlayacağımıza inancımız tamdır." diyerek ise şampiyonluk hedeflerine değindi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya