SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi: Öyle bir isim gelecek ki

FUTBOL | 18.06.2020 11:36

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, altyapıya çok önemli birini getireceklerini açıklarken, “Herkes bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı görecek" dedi.

Ahmet Nur Çebi: Öyle bir isim gelecek ki

Beşiktaş’ın en üst merciisi Ahmet Nur Çebi, altyapı için flaş bir ifade kullandı. Başkan Çebi, altyapıya çok önemli bir ismi getireceklerini ve herkese bu işi ne kadar önemsediklerini göstereceğini söyledi.

“ALTYAPIMIZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR İSİM”

Bloomberg TV’de yayınlanan Finans Merkezi programında açıklamalarda bulunan Beşiktaş’ın bir numarası, “Altyapıya çok önemli bir ismi getireceğiz. Sürpriz bir isim, herkes bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı görecek. Türk, camiamızdan birisi. Herkes onu tanıyor ve büyük saygı duyuyor. İsmini şu an için vermeyeceğim. Altyapımız için çok önemli bir isim olacak” dedi.

Çebi’nin bu açıklamalarının ardından, altyapı için düşündüğü ismin Mehmet Ekşi olduğu iddia ediliyor. Siyah-beyazlı ekibin, ilerleyen günlerde resmi açıklamayı yapması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya