SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi, sağlığı hakkında Kartal Yiğit'e konuştu

FUTBOL | 14.05.2020 17:22

Koronavirüs testi pozitif çıkan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, sağlığı hakkındaki ilk açıklamasını kendisini arayan Kartal Yiğit'e yaptı.

Ahmet Nur Çebi, sağlığı hakkında Kartal Yiğit'e konuştu

Ülke genelinde vaka sayıları ve ölümlerde büyük miktarda düşüş yaşanmış ve kulüpler de futbola dönüş operasyonunu başlatmıştı. Normalleşmeye döndüğümüz sanılıp santranın yapılması için 12 Haziran tarih verildi. Meşin yuvarlağın yeniden döneceği heyecan yaratırken ardı ardına gelen haberler, futbol severlerin sevincini kursağında bıraktı...

Koronavirüs nedeniyle verilen aranın ardından sahaya inen kulüplerdeki ortaya çıkan vaka sayısı; endişe yarattı. Fenerbahçe, Ankaragücü, İnegölspor, Erzurumspor, Ankaragücü, Tuzlaspor ve Beşiktaş'ta yapılan Covid-19 testlerinde çok sayıda ismin pozitif olduğu ortaya çıktı.

Siyah-beyazlılarda; başkan Ahmet Nur Çebi ve 8 kişinin virüse yakalandığı haberi camiayı derinden yaraladı. Kara Kartal'da başkan Ahmet Nur Çebi'nin testinin pozitif çıkmasının ardından Beşiktaş yorumcumuz Kartal Yiğit, başkana geçmiş olsun dileklerini iletmek için hemen telefona sarıldı.

Hiç kimsenin telefonunu açmayan ve istirahate çekilen Çebi, siyah-beyazlı camiaya yakınlığıyla bilinen Yiğit'in aramasına cevap verdi...

Yorumcumuz Kartal Yiğit'e hastalığı hakkında bilgi veren Çebi, "Moralim iyi. Evde dinleniyorum. Hiçbir semptom yok. Doktorlar da bu durumdan oldukça memnun. Ancak 61 yaşında olduğum için endişe duyuyorlar. Şu an iyiyim. Bir sıkıntım yok" dedi.

Virüsü tesislerden kaptığını itiraf eden siyah-beyazlıların 1 numarası, "Evden çıkmamak gerekiyor ancak hayat da devam ediyor. Son dönemde Ümraniye'ye çok sık gittim. Mecburum gitmeye...

Görüşmelerimiz, toplantılarımız oluyor. Virüse tesislerde yakalandım diyebilirim. Eee Beşiktaş'ın başkanıyım; mecburen tesislere gitmem gerek. Menajer ve futbolcularla sürekli görüşme halindeyiz. Alacakları ve istekleri var. Bunlara çözüm bulmak görevimiz. Beşiktaş'ın sorunları varken durmak olmaz. Bu bizim işimiz ve bundan kaçamayız

Kaderde bu da varmış. Kaderimiz. Yapacak bir şey yok. Biz bir yola baş koyduk, bu tür şeyler başımıza gelecek. Yapacak bir şey yok. Bu arada maçların oynanıp oynanmaması ile ilgili kararın sağlık kurulu tarafından verilmesi lazım. Bu konu hakkında gerekli açıklamayı da önümüzdeki günlerde yapacağız" ifadelerini kullandı.

Bu arada siyah-beyazlılarda testi pozitif çıkan 8 kişi; 1'i futbolcu olmak üzere malzemeci, fizyoterapist, tercüman ve temizlik işçisinden oluşuyor.

KARTAL YİĞİT ÖZEL HABER

ASİST ANALİZ ÖZEL HABERİDİR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ...

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya