SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Talisca da Aboubakar da gelir"

FUTBOL | 02.11.2019 19:19

"Talisca da Aboubakar da gelir"

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi, son günlerde medyada oldukça fazla yer bulan talisca transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor karşılaşması için Antalya'da bulunan Çebi, Kartal Yuvası ziyaretinde soruları yanıtladı.

BONSERVİS BEDELİ OLAN OYUNCU ALMAYACAĞIZ”

Ahmet Nur Çebi transferle ilgili sorulara bütçenin önemli olduğunu söyleyerek cevap verdi. Transferin şov amaçlı yapılamayacağına dikkat çekerek “Bonservis bedeli ödemeyeceğimiz, geleceğimize katkı sağlayacak oyuncularla yürümek istiyoruz” dedi.

Taraftara yalan söyleyerek kandırmak istemediğini çünkü Beşiktaş’ın başına gelirken yalan söylemeyeceğine söz verdiğini hatırlatan Çebi, şeffaf ve dürüst davranacağını hatırlattı. Taraftarların yıldız transferi yapılmamasına üzülmesinin normal olduğunu da sözlerine ekledi.

Ahmet Nur Çebi, futbolcularla yaptıkları konuşmalarda oyuncuların şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarına söz verdiklerini ve bu sözün kendileri için yeterli olduğunu dile getirdi.

TALISCA VE ABOUBAKAR GELİR”

Ahmet Nur Çebi, son dönemde sıklıkla medyada adı geçen Talisca ve Aboubakar transferleri ile ilgili sorulara da cevap verdi.

Cenk Tosun, Aboubakar ve Talisca transferlerinin gündemlerinde olmadığını söyledi ve “Gelmeyecek bir oyuncunun Beşiktaş’ın gündeminde kalmasını istemeyiz, gelirse öğreneceksiniz” diye konuştu.

Çebi, bu 3 oyuncunun taraftarın gönlünde olduğunu bildiklerini ama böyle bir talebin algı yarattığını dile getirdi. Gerçekte taraftarlardan böyle bir talep gelmediğini söyledi. Çebi, bütçeye uygun oyuncular olarak anlaşma zemini yaratıldığı taktirde bu futbolcuların Beşiktaş’a kazandırılabileceğini ekledi.

Talisca’nın çok iyi bir oyuncu olduğunu belirten Çebi “Sevdiğimiz bir futbolcu Aboubakar da Talisca da öyle, geçmişte Beşiktaş için mücadele ettiler” dedi ve şov, popülizm için transfer yapmayacaklarının altını çizdi.

KARTAL YUVALARI TARAFTARLA BULUŞMA NOKTASI

Yeni başkanlık döneminin ilklerini yaşadıklarını belirten Çebi, başkan olarak ilk deplasman heyecanını yaşadığını dile getirdi. Kartal Yuvalarının taraftarlarla buluşmak için en yerlerden biri olduğunu söyleyerek taraftarların başlattığı Omuz Omuza Kartal Yuvası hareketine destek verdiklerini ekledi.

Kartal Yuvalarında ciroların 2 hatta 3'e katlandığına dikkat çeken Çebi, taraftarın ekonomik desteğinin çok değerli olduğunu sözlerine ekledi. Maçlara gelen ve Beşiktaş ürünleri alan taraftarların bu desteğinin devamının öneminin altını çizdi.

Çebi, Beşiktaş'ın tek bir kuruşunun dahi çöpe atılamayacağını belirtti ve “Taraftarımız bütçeye katkı sağladıklarını bilmeliler, onun dışında ne isteyebiliz, var olsunlar” diye konuştu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya