SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi’den teknik direktör açıklaması!

FUTBOL | 25.01.2020 20:59

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı ekibin gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi’den teknik direktör açıklaması!

Bir açılışına katılan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı ekibin gündemine dair açıklamalarda bulundu.

“ŞAHSEN BU TOPLANTIYI BEKLEMİYORDUM”

Avcı ile yapılan toplantı hakkında konuşan Çebi, "Şahsen toplantıyı beklemiyordum. Abdullah Avcı, yorgun ve mutsuz olduğu halde toplantıya geldim. Hocanın mutsuz olması ve kamuoyunun baskı olarak alınan sonuçlardan çok etkilenmesi hocayla görüşmemize sebep oldu. Bu toplantıda en doğru kararın her iki taraf için de yollarımızı ayırmak olacağını söyledik. Avcı ile özel bir görüşmemiz olmadı." ifadelerini kullandı.

“ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YENİ OLUŞUMU AÇIKLAYACAĞIZ”

Yarın oynanacak Göztepe karşılaşmasının ardından yeni bir oluşuma gireceklerini söyleyen başkan Çebi, "Alınan sonuçların arkasından yeni bir oluşumla ilgili yönetici arkadaşlarımızla pazartesi günü değerlendirmeler yapacağız. Çalışacağımız bir teknik direktör elbette olacaktır ve açıklanacaktır. Sportif direktörlüğün olmasında fayda görüyoruz. Böyle bir oluşumu oldukça istiyoruz. Fakat bir isim üzerinde çalışmamız olmadı. Bu konuları haftaya netleştireceğiz. Önümüzdeki günlerde teknik direktör ve yeni oluşum konusunu açıklayacağız." söylemlerinde bulundu.

"REBOCHO'NUN OPSİYONUNUN KALDIRILMASINI İSTİYORUZ"

Portekizli sol bek Pedro Rebocho'nun satın alma opsiyonunu kaldırmak istediğini söyleyen Ahmet Nur Çebi, "Rebocho’nun bonservisini elinde bulunduran kulübüyle görüşüyoruz. Oyuncunun şu anki bonservis bedelini çok yüksek buluyoruz. Oyuncunun, 20 maç üzeri oynaması halinde almamız gerektiğini biliyoruz. Ancak Rebocho’un da takıma katkı vermediğini biliyoruz. Beklediğimizi göremedik ve oyuncunun satın alma opsiyonu kaldırmak istiyoruz. Pazartesi günü bu problem çözülürse yolumuza devam ederiz…" açıklamasında bulundu. 

"HEPİMİZ BİRLİK OLMAK ZORUNDAYIZ"

Mali durumların tüm takımlar olduğu gibi Beşiktaş'ta da sıkıntılar oluşturduğunu söyleyen Çebi, "Mali anlamda sıkıntılar var. Başarı ile ekonomi aynı doğrultuda ilerliyor. Şu anda bu işler 5, 10, 15 milyon Euro para koymakla düzelecek şeyler değil. Bazı başkanların kulübün kasasına para koyulması gerektiği şeklinde konuşmuş. Biz paramızı koyduk ama bu yetmez. Para koyulmasının istenmesi doğru ama bu yeterli değil. Kampanya yapılacaksa birlikte yapılmalı. Kulübü kalkındırmak için 1-2 kişinin para koyması yeterli olmaz. Eski başkan Fikret Orman'ın demeçlerde bulundu. Kendisi de bu durumların yeterli olmayacağını biliyor. Hepimiz birlik olmak zorundayız. Beşiktaş'ı beraber kurtaracağız, birlik ve beraberlik olmazsa sonuç sıfır. Kampanya veya başka bir formül bulunur. Geleli henüz 3 ay olmuş, her durumu çözmemiz bekleniyorsa bu hakkaniyet olmaz. Ancak yukarıya doğru yürüdüğümüz söyleyebilirim." dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya