SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi: Vadesi gelip de ödenmemiş borcumuz yoktur!

FUTBOL | 17.11.2023 17:49

Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulüpte günü geçen borçların olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.

Ahmet Nur Çebi: Vadesi gelip de ödenmemiş borcumuz yoktur!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, herhangi bir sporcu veya personele borçlarının olmadığını açıkladı.

Çebi, siyah-beyazlıların internet sitesinden kulübün mevcut durumunun sorunlu olduğu ve göreve gelecek yeni başkanın acilen 25 milyon avro bulması gerektiği iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

Olağan idari ve mali genel kurul toplantısı ile olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının yaklaştığını aktaran Çebi, şu ifadeleri kullandı:

"Öncelikle yaratılmaya çalışılan hava, güncel mali portrenin Beşiktaş başkanlık görevine ilk geldiğim 21 Ekim 2019 tarihindeki mali portre ile benzer olduğu yönündedir. Gerçek tablo ise bambaşkadır. Göreve geldiğim günden farklı olarak, bugün itibarıyla ne bir futbolcumuza ne bir teknik kadro çalışanımıza ne bir personelimize ne de transfer dolayısıyla herhangi bir kulübe vadesi gelip de ödenmemiş bir borcumuz bulunmaktadır. Hatta taleplerine istinaden avans ödemesi dahi yaptığımız futbolcu ve personelimiz söz konusudur. Göreve geldiğim gün, UEFA borçsuzluk yazısı alabilmek veya aylardır maaş alamayan personelimizin sorunlarını gidermek zorunluluğu çığ gibi karşımızda dururken, bugün geldiğimiz noktada, yeni yönetime ne kadar kasa bakiyesi devredebileceğimizin hesabını yapmaktayız."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya