SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi, yeni bütçeyi açıkladı!

FUTBOL | 14.07.2020 18:20

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların yeni sezondaki bütçesini açıklarken; takımda sözleşmeleri biten futbolculara yönelik de ifadelerde bulundu.

Ahmet Nur Çebi, yeni bütçeyi açıkladı!

Beşiktaş’ın 1 numaralı ismi Ahmet Nur Çebi, yeni sezon planlanmasına dair açıklamalarda bulundu. Lig Radyo’ya konuşan siyah-beyazlıların başkanı, yeni bütçeyi belirlediklerini belirtirken; iç transfere dair ipuçları verdi.

DEVAM EDECEĞİMİZİ BELİRTTİK”

İç transferde yapılacak hamlelere dair konuşan Çebi, “Dorukhan Toköz’le 1.5 yıl daha sözleşmemiz var. Gökhan Gönül ve Caner Erkin gibi futbolcularımızla devam edeceğimizi belirttik. Ancak maaşlarının eskisi gibi olmayacağını da söyledik. Oğuzhan Özyakup, toparlanmak amacıyla gitti. Toparlanmadıysa orada kalabilir fakat biz de onu artık takımda görmek istiyoruz. Ancak zorla güzellik olmuyor.” ifadelerini kullandı.

“35 MİLYON EURO GİBİ DURUYOR”

Gelecek sezonki bütçeye dair ipuçları veren başkan, “Rakip takımlar amatör branşlar için önemli meblağlar harcayabilir; biz yapmayacağız. Bunu yaptığımız takdirde; kulüpler yok olacak. İdeal istediğimiz bütçe 25 milyon Euro’ydu. Altından kalkabileceğimiz bütçe. Ancak seneye 35 milyon Euro bütçemiz olacak gibi duruyor çünkü güzel kontratlı oyuncularımız mevcut. Bu oyuncular gitmek istemiyor. Bu kadar para ederler mi onu konuşmayacağım.” açıklamalarında bulundu.

“DESTEK GÖRMEDİK”

Bırakmam Seni Kampanyası’yla ilgili memnuniyetsizliğini dile getiren Çebi, “İş adamlarımızdan gerekli desteği göremedik. Taraftarlarımızın da katkısının daha çok olacağını düşünüyorduk; son durumdan memnun değiliz” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya