SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi’den Arda Turan açıklaması!

FUTBOL | 03.06.2020 11:02

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, eski başkan Fikret Orman’ın ‘Gelmesini isterim’ dediği Arda Turan’ı ‘Biz öze dönüyoruz’ diyerek veto etti.

Ahmet Nur Çebi’den Arda Turan açıklaması!

Uzun bir süredir boşta olan Arda Turan, son dönemlerde Beşiktaş’la anılmaya başlayınca Başkan Ahmet Nur Çebi, bu durumdan rahatsız oldu. Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre; sezon sonu boşa çıkacak olan 33 yaşındaki futbolcunun, Beşiktaş’ta forma giymek istediği konuşulmuştu. Golcü Burak Yılmaz ve başarılı çalıştırıcı Sergen Yalçın’ın da bu anlaşmaya onay verdiği iddia edilse de en yetkili mercii Çebi’den transfere veto geldi.

Eski başkan Fikret Orman’ın daha önce yapmış olduğu, “Şu an Arda Turan’a ihtiyacımız yok ama olsaydı onu Beşiktaş’ta görmek istedim” açıklamaları üzerine transferi veto edip Sergen Yalçın’la görüşen Başkan Çebi, “Öze dönüş programı başlattığımız bir dönemde, başka bir kulüpte sembolleşmiş ve yaşı geçmiş bir oyuncuyu transfer etmemiz kendimizle çelişmemiz anlamına gelir. Ayrıca genç oyuncularımızın da şevki kırılır” dedi.

Öte yandan Başkan Ahmet Nur Çebi'nin yöneticilerle yaptığı görüşmede de "Daha önceki dönemlerde yapılan çılgınlıklar, manasız işler mazide kaldı. Biz Beşiktaş'ın geleceğinin temellerini atmak için buradayız. Arda'nın transferi gibi boş konulara cevap bile vermeyin" dediği öğrenildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya