SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Ahmet Nur Çebi'den Fikret Orman'a: İşim olmaz!

FUTBOL | 17.10.2019 14:20

Ahmet Nur Çebi'den Fikret Orman'a: İşim olmaz!

Beşiktaş başkan adaylarından olan Ahmet Nur Çebi, 20 Ekim Pazar günü yapılacak seçim öncesi, seçildiği takdirde gerçekleştireceği projeleri anlattı.

"7 SENE ÖNCE BAŞARDIK YİNE BAŞARIRIZ"

Beşiktaş’ın zor  günler geçirdiğini ve bu yüzden adaylığını koyduğunu anlatan Çebi, 7 sene önceki mali tablo ile şimdiki mali tablonun birbirine çok benzediğini o zaman yönetebildiklerini ve şimdi de yönetebileceklerini dile getirdi.

7 yıllık süreçte kazandığı tecrübeler sayesinde başarıya ulaşacağını düşünen başkan adayı, artık birlik içerisinde hareket edilmesini tavsiye etti ve seçimden sonra kazanan aday dışındaki adaylar da dahil her şeyin Beşiktaş’ın olması gerektiğini savundu.

"MALİ TABLOYU BİRLİK VE BERABERLİKLE DÜZELTECEĞİZ"

Bu camiaya bağlı olduğunu aktaran Ahmet Nur Çebi, eğer böyle bir bağı olmasa vicdanen rahat hissetmeyeceğinden bahsetti.

7 sene evvel mali tabloyu düzeltmelerini birliğe beraberliğe bağlarken bunun da çok keyifli bir süreç olduğuna değinen başkan adayı, ilk zamanlarda alacaklıların kendilerini çok zorladığını ama alacaklılara  işleyişi anlattıkları zaman  kendilerinin rahat bir nefes aldığını aktardı.

Ayrıca Çebi, o dönemde cumhurbaşkanının yardımları ile stadın inşasını da yaptıklarını dile getirdi.

"ORMAN’IN YERİNDE OLSAM ŞENOL GÜNEŞ’İ TUTARDIM"

Beşiktaş’ta görev yaparken görevinin son zamanlarında transferlerin içinde yer almadığının altını çizen Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman’a kırgın olduğunu ama geçmişi konuşmaktan yorulduğunu ifade etti.

Bu tarz şeylerin Beşiktaş’a zarar vereceğini ekleyen başkan adayı, Şenol Güneş’in Beşiktaş’tan ayrılmasına üzüldüğünü söyledi.

Fikret Orman yerine kendisi başkan olmuş olsaydı Güneş’in kalması için uğraşacağını ifade eden Çebi, tasarruf yanlısı olduğunu ekledi ve tasarruf ile küçülmenin aynı şey olmadığını da belirtti.

Beşiktaş’ın parasının uçaklara, pahalı oyunculara gitmemesi gerektiğini savunan Ahmet Nur Çebi, bu işi tek başına halledemeyeceğini ifade etti ve camiadan büyük bir katılım istediğini aktardı.

"İYİ Kİ MİLLİ TAKIMA GİTTİ, BAŞKA YERE GİTSE ÜZÜLÜRDÜM’

Şenol Güneş hakkında görüşlerini de ifade eden Beşiktaş başkan adayı Ahmet Nur Çebi, kulüpte kalmasının istediğini ama Şenol Hoca’nın kendine göre haklı gerekçeleri olduğunu vurguladı.

Beşiktaş’tan gitmesine çok üzülmesine rağmen herhangi başka bir kulübe gitmediğine sevinen Çebi, Şenol Güneş’in milli takımda olmasının içini rahatlattığını aktardı.

"HAKEMLERİN CANINI SIKTIĞI KULÜP BAĞIRIR"

Her kulübün Türk takımı olduğunu aktaran Çebi, Türk sporunu geliştirmek için tüm takımların katkı vermesi gerektiğini düşünüyor.

Hakemlerin canını  yaktığı takım bağırmaya devam edecektir diyen başkan adayı, bu Fenerbahçe ise Fenerbahçe bağırır, Beşiktaş ise Beşiktaş bağırır diye de ekledi.

"BURAK HAKKINDA YANILMIŞIM"

Burak Yılmaz gelmeden önce tarzı ve tavrı hakkında olumsuz düşüncelerinin olduğu ama bugün bakıldığı zaman Burak’ın çok da iyiye gittiğini söyleyen Ahmet Nur Çebi, Burak Yılmaz’ın çok önemli bir değer olduğunu da ekledi.

"YÖNETİCİLERİN VERDİĞİ PARA İLE DÜZELEMEZ"

Geliri giderini karşılamayan hiçbir işe girişmeyeceğini söyleyen Çebi, şu anda konularının her kulüpte olduğu gibi ekonomi olduğunu açıkladı.

Bu işin yöneticilerin vereceği parayla olmayacağını aktaran başkan adayı, taşıma suyla değirmen dönmeyeceğini ve kısa vadede iyi gözlemcilerle genç ve yetenekli futbolcular arayacaklarını dile getirdi.

Abdullah Avcı’ya destek olunacağını da aktaran Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın yukarıya doğru bir ivme kazandığını ve bunun devam edeceğini düşündüğünü ifade etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya