SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi’den futbolculara maaş açıklaması

FUTBOL | 17.06.2020 11:12

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcularla toplantı yaptı. Siyah-beyazlıların bir numarasının ana konusu, maaş indirimi konusu oldu.

Ahmet Nur Çebi’den futbolculara maaş açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, maaş indirimi konusunda futbolcularla bir araya geldi. Fanatik Gazetesi’nde yer alan habere göre; Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcularla görüşen Çebi, son kararın sezon sonunda alınacağını açıkladı.

“ÖNÜMÜZÜ GÖREBİLMEK ADINA SEZON SONUNU BEKLEYELİM”

Futbolculara maaşlar konusunda açıklama yapan Çebi, “Kulübümüzün ekonomik tablosu ortada, ödeyemeyeceğimiz paraları vaad edemeyiz. Koronavirüs süreci, dünyayı çok olumsuz yönde etkiledi. Önümüzü görebilmek adına sezon sonunu bekleyelim” dedi ve futbolculara Temmuz sonunu işaret etti.

Geçtiğimiz günlerde NTV’de açıklamalarda bulunan Çebi, “Mali sıkıntılardan dolayı yola çıktığımız yardım kampanyası kulübümüze bir start verecektir. Başlangıç olacak. Peki neyin başlangıcı olacak? Öze dönüşe mecburuz, adamın geliri ikiyse harcaması on. Bunun için tek bir çare var; gelir ve gideri dengede tutmak” demişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya