SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray'a gönderme!

FUTBOL | 21.08.2020 08:16

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübe yeni gelir sağlayacak bir uygulamaya imza attı. Çebi, Help Steps uygulamasıyla Beşiktaş'ta gelir sağlayacak.

Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray'a gönderme!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park’ta Help Steps uygulamasının tanıtımında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bernard Mensah transferinde Galatasaray ile yaşadığı soruna ve Kayserispor Başkanı Berna Gözbaş’a sosyal medyadan yapılan saldırıları eleştiren Çebi, “Transferin perde arkası uzun hikâye. Berna Hanımla Erdal Torunoğulları'nın yaptığı görüşmede 'Böyle bir karar verirsek öncelik sizindir' dediği için Anadolu hanımefendisiyle el sıkışarak hallettik. Anadolu'da bir söylem vardır, kızı binlerce kişi ister bir kişiye varır. Böyle sonuçlanmıştır. Berna Hanım çok kıymetli biri. Sosyal medyada ailesinin tacize uğramasını doğru bulmuyorum. Galatasaray taraftarı kendi yöneticileriyle hesabı görmelidir” diyerek Galatasaray camiasına göndermede bulundu.

“TRANSFERİ YAPABİLEN YÖNETİCİ BAŞARILI OLMUŞTUR”

Kayserispor Başkanı’na yapılan hakaretlerin doğru olmadığını dile getiren Çebi, “Berna Hanım yapması gerekeni yapmıştır. Transferi yapabilen yönetici başarılı olmuştur. Yapamayan başarısız olmuştur. Galatasaray taraftarı kendi yöneticilerine yönelmeli. Ortada bir hanımefendi ve kız çocuğu var. Doğru bir şekilde hareket etmekte fayda var. Böyle bir hanımefendiye saygılı olmak gerekir." değerlendirmesinde bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya