SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi’den Hasan Kartal’a sözlü teklif!

FUTBOL | 19.08.2020 12:12

Kaleci departmanını Çaykur Rize'den Gökhan Akkan ile güçlendirmek isteyen Beşiktaş'ta; Başkan Ahmet Nur Çebi, Hasan Kartal'ı telefonla arayıp sözlü bir teklifte bulundu.

Ahmet Nur Çebi’den Hasan Kartal’a sözlü teklif!

Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor. N’Sakala ve Bernard Mensah’a resmen formayı giydiren Kara Kartal, kaleyi de Gökhan Akkan’a emanet etmenin hesaplarını yapıyor.

21 Haziran tarihinde yine Asist Analiz’den duyurduğumuz Gökhan Akkan ile Beşiktaş flörtünde somut bir gelişme daha yaşandı. Kaleci transferi için sezon sonunu bekleyen siyah-beyazlılarda başkan Ahmet Nur Çebi, Rizespor Başkanı Hasan Kartal’ı telefonla arayarak sözlü bir teklifte bulundu.

Teklifte; Gökhan Akkan için direkt bonservis verilemeyeceğini, bunun yanında takasta istedikleri oyuncuları sorduğu ve bu transferin bonservis + takas olarak sonuçlanabileceği öğrenildi. Takasta; Boyd, Douglas ve Umut Nayir’den birinin kullanılması da muhtemel gözüküyor.

Sinan Bolat ile sözlü olarak anlaşan ancak biraz daha bekleme taraftarı olan Beşiktaş’ta ayrıca yabancı kaleciye karşı olduğunu geçtiğimiz aylarda belirten Sergen Yalçın’ın "Eğer alınabiliyorsa Gökhan Akkan birinci tercihim" dediği öğrenilirken, yönetimin de somut bir adım attığı gelen bilgiler arasında.


İLKE CANCANOĞLU ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya