SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Çebi: Cumhurbaşkanımıza söz verdim

FUTBOL | 07.06.2021 10:08

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sabah’a önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği sözden bahseden Çebi, Sergen Yalçın’ın sözleşmesiyle alakalı da konuştu.

Çebi: Cumhurbaşkanımıza söz verdim

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sabah’a önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği sözden bahseden Çebi, Sergen Yalçın’ın sözleşmesiyle alakalı da konuşmayı ihmal etmedi.

İşte Çebi’nin açıklamaları:

Avrupa'da kupa kaldırma hedefiniz var ama bu sadece hayalle gerçekleşecek bir şey mi?

Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olabiliriz. Cumhurbaşkanımıza söz verdim. Ülkenin puana ihtiyacı var. Seneye maalesef bunun acısını çekeceğiz. Beşiktaş olarak toplumsal futbola vazifelerimizi yerine getirmek için Avrupa'daki maçlarda başarılı olmak istiyoruz. Popüler transferlerle değil sağlıklı ve nokta transferlerle yapma amacındayız. Klasik yollar yerine, denenmemiş ve bilinmeyen yollardan geçerek bunu yapmak istiyorum. Mevcut kadroyu, teknik kadroyu muhafaza etmek birinci hedefim. Yapamadıklarımızın yerine daha iyilerini almak istiyorum. Taraftarımız rahat olsun.

"BİR KAĞIT PARÇASINA İMZA ATACAK HERKES DE GÖRECEK"

Başkan Çebi, siyah-beyazlı taraftarlar kadar futbol kamuoyunun da merakla beklediği Sergen Yalçın'ın imzası için "Hocamız bizim için değerli. Karşılıklı isteklerimizi söyledik, düşünme evresindeyiz. Sonuç olarak bir kağıt parçasına imza atacağız" dedi.

'BANA TUTUMLU VE PAZARLIKÇI DİYORLAR'

Vermek en kolayı ama Beşiktaş'ın 5 kuruşunu düşündüğüm için bana 'Tutumlu, pazarlıkçı' diyorlar. Canları sağ olsun, yeter ki Beşiktaş iyi olsun. Abdullah Avcı ile yollarımızı ayırdığımız için eleştirenler, Sergen Yalçın'ı bizim getirdiğimiz gerçeğini göz ardı ediyorlar. Ben ve yönetimimin, bu kriz sürecini iyi yönettiğimizi düşünüyorum. Arkadaşlarımın emeğine sağlık.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya